• Zamek w Rosas Wish Życzenie

The Symbol : YLMAAI0DC049458
No goods
323.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Paczkomaty InPost (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Zestaw domek dla lalek Disney's Wish Rosas Castle z 2 ruchomymi minilaleczkami, figurką gwiazdy, 20 akcesoriami, podświetlaną kopułą projekcyjną i nie tylko
Wejdź do zamku Króla Magnifico z zestawem Disney's Wish Zamek Rosas. Fani mogą ożywić film dzięki minilaleczkom Króla Magnifico i Ashy, 20 akcesoriom do opowiadania historii, zabawie 360 stopni, pięciu placom zabaw i magicznym akcentom, które obejmują trzy odsłonięcia gwiazd, takie jak kominek, laboratorium króla Magnifico, jego soczewkowy portret i niesamowity rozświetlona projekcja rozgwieżdżonego nocnego nieba! Przejmujący serce i radość z animowanego musicalu filmowego, domek dla lalek Rosas Castle to świetny prezent dla dzieci i fanów w wieku od 3 lat. Lalki nie mogą stać same. Kolory i dekoracje mogą się różnić.

  • Odkryj piękno i magię zamku Disney's Wish Rosas dzięki temu zestawowi z domkami dla lalek, w którym znajdują się 2 minilaleczki, 1 figurka gwiazdy, 20 akcesoriów, 5 obszarów do zabawy i 3 niespodzianki związane z odkrywaniem gwiazd!
  • Magia zamku ożywa dzięki podświetlanej kopule - naciśnij przycisk Odsłonięcia gwiazd i obserwuj, jak przez 2 minuty pojawia się rozgwieżdżone nocne niebo z podświetloną projekcją; naciśnij ponownie, aby przyciemnić!
  • Zainspirowany lokalizacją Rosas, dwupiętrowy zestaw ma podświetlaną kopułę i otwiera się, ukazując klatkę schodową, kuchnię, bibliotekę oraz pokój i laboratorium króla Magnifico!
  • Przesuń przycisk Gwiazdy na kominku w górę i w dół, aby przełączyć się z kominka na garnki, oraz przycisk Gwiazdy na stole laboratoryjnym, aby zobaczyć poruszające się zlewki!
  • Akcesoria do opowiadania historii - 20 elementów, w tym meble, jedzenie, poduszki i nie tylko, pozwala dzieciom odgrywać ulubione magiczne sceny z animowanego musicalu!
Wiek Od 3 lat
Wymiary  25.8 x 37.7 cm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question