• Centrum Opieki Baby Care

The Symbol : YLSMOI0DC040305
312.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 20
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Paczkomaty InPost (Pobranie) 25
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 519338792

Leave your phone

Smoby Baby Care Centrum opieki

Centrum opieki, w którym dzieci mogą bawić się w pediatrę.  W zestawie znajdziemy 26 akcesoriów, w tym: tablet elektroniczny, stół do badań, waga dla lalki, stetoskop, strzykawka, młoteczek neurologiczny, otoskop, termometr, okulary, pieluszka, butelka, miarka wzrostu. Dla lalek do 38 cm (brak lalki w zestawie).

  • BABY CARE Centrum opieki pozwala dzieciom wcielić się w rolę pediatry - dzieci obserwują i uwielbiają naśladować dorosłych, dzięki temu zestawowi oswajają się z tajnikami badań lekarskich.
  • Wiele miejsc do zabawy - zestawie zaopatrzony w stół do badań z naklejką w technologii nieścieralnej IML jest gotowy na przyjęcie pacjenta w postaci lalki czy ulubionego pluszaka.
  • Zdejmowany tablet elektroniczny podpowiadający młodemu lekarzowi, jakie leczenie powinien zastosować do danego schorzenia, 3 przyciski, dioda i dźwięk, informujące dziecko, co ma robić.
  • Bogate wyposażenie - znajdziemy tu 24 akcesoria min.: okulary lekarskie, obrotowy ekran z badaniem wzroku i biciem serca, waga niemowlęca ze sprężynowym i cyfrowym ekranem, miara wzrostu i wiele innych.
  • Jakość Smoby od 1924 roku - dzięki stałej kontroli jakości, wieloletniemu doświadczeniu, zapewnia renomowane i bezpieczne zabawki. Wymiary 40,4 x 52 x 67,3 cm. Przeznaczone dla dzieci od 3 lat.

BABY CARE Centrum opieki pozwala dzieciom odgrywać rolę pediatry i przeprowadzić badanie lekarskie dla swojego podopiecznego. To odpowiedzialne zadanie umożliwia obrotowy ekran do badania wzroku lub bicia serca oraz niezbędne akcesoria min.: waga dla lalki, stetoskop, strzykawkę, młoteczek neurologiczny, otoskop, termometr, pieluszka, butelka do karmienia, miarka wzrostu, syrop, łyżeczka, pudełko opatrunków, plasterki samoprzylepne, arkusz naklejek, książeczka zdrowia. Zestaw przeznaczony jest dla lalek o wysokości ok. 38 cm

Półeczka na akcesoria i apteczka z uchylną szufladą oraz wieszaki pozwalają zachować ład i schludność podczas zabawy.
Smoby to ceniona przez rodziców marka zabawek z Francji, która za priorytet stawia wspieranie zdrowego rozwój dzieci. Renoma marki Smoby została zbudowana na przestrzeganiu surowych standardów produkcji dla bezpieczeństwa zabawek. Wieloletnie doświadczenie i stosowanie wysokogatunkowych materiałów oraz wysoka świadomość ekologiczna potwierdza jej eksperckość. Na różnorodność asortymentu Smoby składają się trwałe i bezpieczne domki dla dzieci, zabawki ogrodowe, jeździki, kąciki zabaw czy zabawki edukacyjne dla niemowląt Little Smoby.

Wiek Od 0 lat
Wymiary 52 x 40,4 x 67,3 cm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question