• Barbie Lalka kolekcjonerska Lunar New Year

The Symbol : WLMAAI0UC043889
Wiek Od 3 lat
285.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Paczkomaty InPost (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Duża dostępność
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 519338792

Leave your phone

Sygnatura Barbie Księżycowy Nowy Rok 4
Świętuj piękno i tradycję chińskiego Nowego Roku dzięki tej wspaniałej lalce Barbie. Ta kolekcjonerska lalka inspirowana jest artystycznymi występami Opery Pekińskiej i ma na sobie elegancką czerwoną suknię wieczorową ze szczegółowym wzorem piwonii i akcesoriami inspirowanymi tradycyjnymi elementami opery. Piękne opakowanie sprawia, że idealnie nadają się na prezent i pochwalenie się. Zawiera: stojak na lalkę, certyfikat autentyczności. Lalka nie może samodzielnie stać. Zastrzega się możliwość różnic w kolorze i wzorze.

  • Ta lalka Barbie z okazji Księżycowego Nowego Roku inspirowana jest Operą Pekińską, chińskim dziedzictwem kulturowym często wystawianym podczas świąt i uroczystości.
  • Lalka ubrana jest w tradycyjną sukienkę w pomyślnym kolorze czerwonym z motywem piwonii, która symbolizuje dobrobyt i szczęście. Jej tradycyjne nakrycie głowy jest również ozdobione piwoniami.
  • Długie, lejące rękawy wzorowane są na rękawach wodnych, których używają aktorki chińskiej opery, aby nadać wyraz ruchom rąk i pozam.
  • Cyjanowe buty z różowymi frędzlami inspirowane są stylem i kolorami Opery Pekińskiej.
  • Niech lalka Barbie z okazji Księżycowego Nowego Roku sprawi radość wielu osobom i będzie ceniona jako piękny prezent na długie lata.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question