• Zestaw z pojazdem City Action 71 149 Śmigłowiec ratunkowy jednostki specjalnej

The Symbol : GXP-880962
Wiek Od 5 lat
No goods
348.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 20
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Paczkomaty InPost (Pobranie) 25
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Szczegółowo wyposażony samolot ratunkowy jednostki specjalnej z modułem świetlnym i dźwiękowym, dwiema figurkami PLAYMOBIL i akcesoriami policyjnymi do odgrywania ról w pokoju dziecięcym.

Z samolotem ratunkowym z wyciągarką PLAYMOBIL nawet misje w powietrzu nie stanowią wyzwania dla jednostki specjalnej. W kokpicie jest miejsce dla dwóch figurek, a w powierzchni ładunkowej znajdują się dwa fotele dla dodatkowych figurek. Zintegrowany moduł światła i dźwięku sterowany jest ruchem wirnika.Delikatny ładunek można zabezpieczyć paskiem, a każdy dodatkowy ładunek można przymocować za pomocą łańcuchów transportowych.Samolot ratunkowy można otworzyć z czterech stron dla ułatwienia zabawy.Quad terenowy jednostki specjalnej (art. 71147 - sprzedawany oddzielnie) mieści się w samolocie ratunkowym. Zestawy z serii PLAYMOBIL City Action zapewniają pełną akcji zabawę. Dzięki bogato wyposażonym budynkom, pojazdom i figurkom możliwe jest przeżycie licznych przygód i odgrywanie ról.

  • 117-elementowy zestaw policyjny dla dzieci w wieku od 5 lat zawiera samolot ratunkowy z funkcjami świetlnymi i dźwiękowymi, dwie figurki PLAYMOBIL, lornetkę, radio i sprzęt jednostki specjalnej do zapierających dech akcji policyjnych
  • Realistyczne funkcje: obracanie łopat wirnika uruchamia reflektory i dźwięki silnika w tylnej części. Oświetlenie bagażnika można włączać i wyłączać, naciskając czarny przycisk (automatyczne wyłączenie po 30 sekundach)
  • Gotowy do lądowania: cztery koła umieszczone w pozwoziu samolotu umożliwiają poruszanie po podłodze
  • Dla łatwiejszego dostępu do wnętrza można otworzyć okno kokpitu i tylną oraz boczną klapę przestrzeni ładunkowej
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question