• Zestaw z pojazdem City Action 71 149 Śmigłowiec ratunkowy jednostki specjalnej

The Symbol : GXP-880962
Wiek Od 5 lat
348.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Paczkomaty InPost (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 519338792

Leave your phone

Szczegółowo wyposażony samolot ratunkowy jednostki specjalnej z modułem świetlnym i dźwiękowym, dwiema figurkami PLAYMOBIL i akcesoriami policyjnymi do odgrywania ról w pokoju dziecięcym.

Z samolotem ratunkowym z wyciągarką PLAYMOBIL nawet misje w powietrzu nie stanowią wyzwania dla jednostki specjalnej. W kokpicie jest miejsce dla dwóch figurek, a w powierzchni ładunkowej znajdują się dwa fotele dla dodatkowych figurek. Zintegrowany moduł światła i dźwięku sterowany jest ruchem wirnika.Delikatny ładunek można zabezpieczyć paskiem, a każdy dodatkowy ładunek można przymocować za pomocą łańcuchów transportowych.Samolot ratunkowy można otworzyć z czterech stron dla ułatwienia zabawy.Quad terenowy jednostki specjalnej (art. 71147 - sprzedawany oddzielnie) mieści się w samolocie ratunkowym. Zestawy z serii PLAYMOBIL City Action zapewniają pełną akcji zabawę. Dzięki bogato wyposażonym budynkom, pojazdom i figurkom możliwe jest przeżycie licznych przygód i odgrywanie ról.

  • 117-elementowy zestaw policyjny dla dzieci w wieku od 5 lat zawiera samolot ratunkowy z funkcjami świetlnymi i dźwiękowymi, dwie figurki PLAYMOBIL, lornetkę, radio i sprzęt jednostki specjalnej do zapierających dech akcji policyjnych
  • Realistyczne funkcje: obracanie łopat wirnika uruchamia reflektory i dźwięki silnika w tylnej części. Oświetlenie bagażnika można włączać i wyłączać, naciskając czarny przycisk (automatyczne wyłączenie po 30 sekundach)
  • Gotowy do lądowania: cztery koła umieszczone w pozwoziu samolotu umożliwiają poruszanie po podłodze
  • Dla łatwiejszego dostępu do wnętrza można otworzyć okno kokpitu i tylną oraz boczną klapę przestrzeni ładunkowej
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question