• Klocki Zestaw Mercedes 70922 Mercedes-Benz 300 SL Playmobil

The Symbol : GXP-820952
Wiek Od 5 lat
309.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Paczkomaty InPost (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 519338792

Leave your phone

Mercedes Benz
Mercedes-Benz 300 SL od PLAYMOBIL, ikona samochodu sportowego, której nie powinno zabraknąć w żadnej kolekcji samochodów. Zestaw zabawek PLAYMOBIL zawiera Mercedes-Benz 300 SL, kierowcę wyścigowego i mechanika, skrzynkę z narzędziami, flagę w szachownicę, tablicę do pit stopów, wyświetlacz i inne wspaniałe dodatki. Najważniejsze dane klasycznego auta można odczytać na dołączonej tabliczce prezentacyjnej.

Ikona samochodu sportowego z lat 50. z legendarnymi drzwiami mewy. Wersja od PLAYMOBIL, wyposażona jest w figurki i akcesoria nawiązującymi detalami do wyścigów z lat 50-tych.

Kiedy Mercedes-Benz 300 SL został zaprezentowany na Międzynarodowej Wystawie Sportów Motorowych w Nowym Jorku w 1954 roku, był uważany za najszybszy samochód sportowy swoich czasów, osiągający prędkość maksymalną do 260 km/h. Skrzydłowe drzwi, bezpośredni wtrysk benzyny i rurowa rama to cechy charakterystyczne dla 300 SL. Receptą na sukces 300 SL jest idealne połączenie surowego charakteru wyścigowego ze szczyptą luksusu i ekstrawagancji. Niezbędną elegancję zapewniają między innymi chromowane dodatki. Wymarzony samochód sportowy XX wieku pojawia się teraz w wersji PLAYMOBIL, oczywiście z legendarnymi składanymi drzwiami, elementami takimi jak zderzaki, osłona chłodnicy i chromowane kołpaki oraz akcesoria w stylu lat 50-tych. Drzwi otwiera się do góry, aby umieścić figurki w pojeździe. Skrzynkę narzędziową można wygodnie schować w bagażniku. Tabliczka kolekcjonerska informuje o parametrach poazdu.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question