• Zestaw filmowy 2 lalki i łódź Barbie Mattel

The Symbol : GXP-859483
Wiek Od 3 lat
No goods
303.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Paczkomaty InPost (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Dzieci mogą dołączyć do lalek Barbie Malibu Roberts i Barbie Brooklyn Roberts w ich najbardziej magicznej przygodzie dzięki temu zestawowi Barbie Mermaid Power z 18-calową łódką, która może unosić się na wodzie! Dzieci mogą pomieścić do czterech lalek w łodzi, patrzeć przez szklane dno, aby odkrywać głębiny morskie lub wybrać się na przejażdżkę dołączoną tratwą! Obie lalki Barbie Malibu i Barbie Brooklyn Roberts są ubrane na przygodę w kolorowe kostiumy kąpielowe, a akcesoria do opowiadania historii rozszerzają zabawę. Dzięki lalkom i zestawom do zabawy Barbie Mermaid Power dzieci w wieku od 3 lat mogą odtwarzać ulubione momenty lub wymyślać własne historie! Każdy sprzedawany osobno, w zależności od dostępności. Lalki nie potrafią pływać ani stać samodzielnie. Kolory i zdobienia mogą się różnić.

  • Zanurz się w opowieści o przygodach z lalką Barbie Malibu Roberts, lalką Barbie Brooklyn Roberts i łodzią, która naprawdę potrafi pływać!
  • Zainspirowana Barbie Mermaid Power, 18-calowa łódź motorowa ma elegancki wygląd i siedzenia dla 3 lalek.
  • Lalki mogą zaglądać przez szklane dno, aby odkrywać głębiny morskie lub wybrać się na przejażdżkę tratwą przyczepioną do tylnej części łodzi!
  • Zabawa w opowiadanie historii Spark dzięki akcesoriom, w tym uroczej płaszczce niemowlęcej, 2 kamizelkom ratunkowym, 2 parom okularów przeciwsłonecznych, wizjerowi, aparatowi fotograficznemu i butelce kremu z filtrem przeciwsłonecznym.
  • Lalki Barbie Malibu i Barbie Brooklyn Roberts są gotowe na każdą przygodę w kostiumach kąpielowych inspirowanych syrenami.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question