• Zestaw figurek Posiadłość ze stajnią Schleich

The Symbol : GXP-814006
No goods
651.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Kurier inPost (Pobranie) 0
Paczkomaty InPost (Pobranie) 0
Kurier DPD 0
Kurier InPost 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD (Pobranie) 30
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Posiadłość ze stajnią Horse Club, Lakeside

Zestaw klub jeździecki stadnina Lakeside z serii Schleich Horse Club to najnowszy i największy zestaw z tej serii! Składa się z dużego domu wraz ze świetnie wyposażoną stajnią i licznymi akcesoriami. Tutaj mieszka Hannah i jej rodzina. Razem dbają o swoje wierne konie, wałacha rasy quarter horse Cayenne i ogiera hanowerskiego Jupitera.

Stadnina koni Horse Club Lakeside firmy Schleich to dom Hannah i jej rodziców, oferując przy tym różnorodne funkcje i akcesoria do zabawy. 

W domowej kuchni domownicy zjedzą przepyszne ciasto lub skradną przekąskę z lodówki. Talerze, kubki, garnki i patelnie myje się w zlewozmywaku, w który standardowo wyposażona jest kuchnia. 

Wszystkie figurki dostępne w zestawie są w pełni mobile - mogą siedzieć, jeździć i stać. 

Na strychu znajduje się duży teleskop, którego Hannah używa do obserwacji gwiazd. Wspólnie opiekują się ich największymi pupilami - końmi. Czyszczą je za pomocą szczotki pielęgnacyjnej, a siodło i uzdę zakładają tuż przed treningiem.

Podczas gdy rodzice siedzą wieczorem na balkonie lub na sofie przy stole w salonie, Hannah zakrada się po drabinie do łóżka piętrowego na strychu. Tam bawi się z kociętami i znajduje... złoty klucz!

W toalecie wszyscy szykują się do snu. Potem, nim zgaśnie lampka na nocnym stoliku, wszyscy przytulają się do swoich kocyków i poduszek i marzą o nowych, wspaniałych przygodach jeździeckich.

Ciekawostka
Na starym strychu znajduje się duży teleskop, którego Hannah używa do obserwacji gwiazd.

Wszystkie figurki Schleich tworzone są z dbałością o wierne oddanie szczegółów i są synonimem wartościowej zabawy edukacyjnej.

Do użytku dla dzieci w wieku 5-12 lat.

Wiek Od 5 lat
Wymiary 96 x 24 x 42 cm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question