• Zestaw figurek Horses 71493 Mobilna nauka jazdy konnej

The Symbol : WPPAYS0UD071493
Wiek Od 4 lat
287.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Paczkomaty InPost (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 519338792

Leave your phone

Mobilna nauka jazdy konnej

Mobilna szkoła jazdy konnej, należąca do instruktorki Joany jest już niecierpliwie wyczekiwana przez jej przyszłych uczniów. Transporter oferuje miejsce dla maksymalnie dwóch kucyków lub koni, oraz zawiera kabinę kierowcy z dwoma siedzeniami. Nad przestronnym bagażnikiem znajdują się dwa miejsca do spania, a zdejmowane elementy dachu ułatwiają zabawę wewnątrz pojazdu. Z zadaszeniem, ogrodzeniem i licznymi akcesoriami do jazdy i pielęgnacji koni lub kucyków. Kira i jej przyjaciele nie mogą się doczekać, kiedy w końcu usiądą na grzbietach kucyków!

Niezwykłe przygody na Ranczu Waterfall z zestawem Mobilna nauka jazdy konnej PLAYMOBIL. Instruktorka jazdy konnej Joana przybywa na ranczo swoim transporterem dla koni, sprawiając radość wszystkim dzieciom. W przestronnym transporterze jest miejsce dla dwóch koni, a nad bagażnikiem znajdują się dwa miejsca do spania na wypadek, gdyby lekcje jazdy konnej trwały dłużej niż zaplanowano. Sprzęt jeździecki i akcesoria dla koni są przechowywane w bagażniku. Z boksem oraz padokiem dla koni. Dzieci już nie mogą się doczekać lekcji jazdy konnej.

  • Uroczo zaprojektowany zestaw dla miłośników koni z trzema figurkami PLAYMOBIL, instruktorką jazdy konnej Joaną i dwójką dzieci, koniem, dwoma kucykami, transporterem dla koni, kocem dla koni, halterem, siodłem i innym wspaniałym sprzętem jeździeckim.
  • Praktyczny transporter: dach kabiny kierowcy i element dachowy transportera można zdjąć.
  • Idealny jako prezent urodzinowy lub upominek dla fanów jeździectwa w wieku od 4 lat.
  • Zestawy PLAYMOBIL Horses of Waterfall są wykonane średnio w ponad 80, z materiałów pochodzących z recyklingu i materiałów pochodzenia biologicznego.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question