• Zestaw Psi Patrol Film 2: Podwodna baza Spin Master

The Symbol : GXP-883803
Wiek Od 3 lat
No goods
666.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Kurier inPost (Pobranie) 0
Paczkomaty InPost (Pobranie) 0
Kurier DPD 0
Kurier InPost 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD (Pobranie) 30
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone
  • LOTNISKOWIEC PSI PATROL HQ: Mierzący ponad 60 cm długości, ekscytujący lotniskowiec Psiego Patrolu z dwiema wyrzutniami pojazdów zawiera kolekcjonerską figurkę Chasea i jego pojazd Mighty Pups!
  • ŚWIATŁA, DŹWIĘKI I TRANSFORMACJA: Naciśnij centrum dowodzenia, aby przełączyć się w tryb ratunkowy i odsłonić meteor, a następnie obróć czerwone pokrętło, aby włączyć światła, dźwięki i zobaczyć obrazy na projektorze!
  • FIGURKA I POJAZD MIGHTY PUPS: Zaprojektowany z oryginalnymi detalami i stylizacją z filmu PAW Patrol: The Mighty Movie, Chase i jego ratunkowy samochód wyścigowy wyglądają dokładnie tak, jak w nowym filmie o Psim Patrolu!
  • ZBIERZ JE WSZYSTKIE: Poszerz swoją kolekcję zabawek z Psiego Patrolu dla dziewczynek i chłopców o zabawkowe ciężarówki, figurki, odlewane samochodziki, dinozaury, pluszaki, gry planszowe, puzzle i nie tylko!
  • ZABAWKI EDUKACYJNE: Zabawki z Psiego Patrolu dla przedszkolaków i maluchów to świetne prezenty dla dzieci, które lubią zabawę samochodzikami, figurkami i zestawami zabawek jako alternatywę dla lalek lub kolejek.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question