• Zestaw Polly Pocket Wakacyjny kurort walizka Mattel

The Symbol : GXP-879972
Wiek Od 4 lat
No goods
293.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 20
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Paczkomaty InPost (Pobranie) 25
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Wybierz się w podróż z lalką Polly Pocket w tej dziecięcej torbie podróżnej! Pollyville Resort Roll Away służy również jako zestaw do zabawy i schowek na kompakty Polly ! Zestaw ma wysuwaną rączkę, dzięki której można zabrać kurort w dowolne miejsce. Otwiera się na 3-piętrowy hotel z windą, zabawną arkadą do zabawy z przyjaciółmi, spiralną zjeżdżalnią, progami zwalniającymi, aby aktywować ekscytujące funkcje i wiele więcej do odkrycia! Dzięki 4 lalkom, 1 pojazdowi i ponad 25 akcesoriom możliwości zabawy są nieograniczone. Zamelduj się w ośrodku, przygotuj się w pokoju hotelowym i zjedź na plażę. Sygnał dźwiękowy! Wskocz do samochodu i przejedź przez próg zwalniający, aby aktywować paralotniarstwo! Wybierz się na przejażdżkę helikopterem z Polly i leć wysoko! Czas na diabelski młyn z przyjaciółmi, to takie szybkie! Dzięki temu zestawowi Pollyville Resort Roll Away dzieci mogą wziąć udział w niesamowitych wakacjach nad oceanem. Idealny dla osób w wieku od 4 lat. Kolory i zdobienia mogą się różnić.

  • Ten Polly Pocket Pollyville Resort Roll Away służy również jako zestaw do zabawy i schowek na kompakty Polly.
  • Ta pełna akcji przygoda zawiera 4 lalki, 1 pojazd i ponad 25 akcesoriów z lokalizacjami takimi jak plaża, promenada i hotel.
  • Zestaw otwiera się na trzypiętrowy kurort, w którym dzieci mogą brać udział w niekończących się wakacyjnych zajęciach z Polly i przyjaciółmi!
  • Baw się dobrze, wnosząc lalki do holu windą ośrodka. W hotelu znajduje się również pyszny bufet, najfajniejsza arkada i wanna w pokoju hotelowym!
  • Lalki mogą zmieścić się w zjeżdżalni i wybrać się na słodką przejażdżkę na plażową promenadę z hotelu!
  • Plaża jest pełna zabawnych odkryć i niespodzianek, takich jak: progi zwalniające, które aktywują funkcję parasailingu, diabelski młyn dla lalek i lot helikopterem z niesamowitymi widokami!
  • Wysuwana rączka ułatwia zabranie zestawu w dowolne miejsce! Idealny dla dzieci w wieku od 4 lat, szczególnie dla tych, którzy kochają przygody! Kolory i zdobienia mogą się różnić.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question