• Zestaw Matchbox Prawdziwe Przygody Strefa budowy

The Symbol : GXP-885637
Wiek Od 3 lat
286.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Paczkomaty InPost (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 519338792

Leave your phone

Matchbox Prawdziwe Przygody Strefa budowy Zestaw światła i dźwięki

Zaprowadź porządek na placu remontowym Matchbox z funkcjami aktywowanymi ręcznie, światełkami, dźwiękami oraz fantastycznymi detalami znanymi z codziennego życia. Przyczep do dźwigu (50,5 cm) jedno z trzech akcesoriów (skrzynię, platformę lub przenośną "toaletę") i przenoś je z miejsca na miejsce, aktywując światełka i dźwięki. W zestawie jest też 1 pojazd Matchbox Koparka w skali 1:64, którym możesz jeździć po terenie budowy. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Na tym placu Matchbox zobaczysz, jak wygląda prawdziwa budowa, i odkryjesz wyjątkowe funkcje.
  • Wjedź na właśnie powstający parking z ruchomymi bramkami i windą.
  • Poczekaj przed opuszczonymi bramkami i za pomocą dźwigu przesuń platformę na miejsce. Gdy platforma zostanie bezpiecznie zamocowana, bramka automatycznie się podniesie, umożliwiając przejazd autkami.
  • Uważaj na kulę do wyburzania!
  • Przyczep przenośną "toaletę" do dźwigu, aby przenieść ją na trzeci poziom. Ale najpierw sprawdź, czy nikogo nie ma w środku!
  • Za pomocą skrzyni możesz transportować różne materiały na najwyższy poziom. Dźwig podczas pracy aktywuje światełka i dźwięki, które są niezwykle realistyczne, przywołując na myśl prawdziwy plac budowy.
  • Matchbox dba o rozwój zrównoważony, dlatego zestaw Prawdziwe Przygody Strefa budowy jest wykonany w 40, z plastiku z certyfikatem ISCC i został zapakowany w pudełko niezawierające plastiku.
  • Zestaw Matchbox Strefa budowy można łączyć z innymi zestawami Matchbox i Hot Wheels, co zapewnia nieograniczone możliwości zabawy. Każdy zestaw jest sprzedawany oddzielnie i będzie doskonałym prezentem dla dzieci od 3 roku życia.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question