• Zestaw Matchbox Prawdziwe Przygody Strefa budowy

The Symbol : GXP-885637
Wiek Od 3 lat
No goods
290.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 20
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Paczkomaty InPost (Pobranie) 25
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Matchbox Prawdziwe Przygody Strefa budowy Zestaw światła i dźwięki

Zaprowadź porządek na placu remontowym Matchbox z funkcjami aktywowanymi ręcznie, światełkami, dźwiękami oraz fantastycznymi detalami znanymi z codziennego życia. Przyczep do dźwigu (50,5 cm) jedno z trzech akcesoriów (skrzynię, platformę lub przenośną "toaletę") i przenoś je z miejsca na miejsce, aktywując światełka i dźwięki. W zestawie jest też 1 pojazd Matchbox Koparka w skali 1:64, którym możesz jeździć po terenie budowy. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Na tym placu Matchbox zobaczysz, jak wygląda prawdziwa budowa, i odkryjesz wyjątkowe funkcje.
  • Wjedź na właśnie powstający parking z ruchomymi bramkami i windą.
  • Poczekaj przed opuszczonymi bramkami i za pomocą dźwigu przesuń platformę na miejsce. Gdy platforma zostanie bezpiecznie zamocowana, bramka automatycznie się podniesie, umożliwiając przejazd autkami.
  • Uważaj na kulę do wyburzania!
  • Przyczep przenośną "toaletę" do dźwigu, aby przenieść ją na trzeci poziom. Ale najpierw sprawdź, czy nikogo nie ma w środku!
  • Za pomocą skrzyni możesz transportować różne materiały na najwyższy poziom. Dźwig podczas pracy aktywuje światełka i dźwięki, które są niezwykle realistyczne, przywołując na myśl prawdziwy plac budowy.
  • Matchbox dba o rozwój zrównoważony, dlatego zestaw Prawdziwe Przygody Strefa budowy jest wykonany w 40, z plastiku z certyfikatem ISCC i został zapakowany w pudełko niezawierające plastiku.
  • Zestaw Matchbox Strefa budowy można łączyć z innymi zestawami Matchbox i Hot Wheels, co zapewnia nieograniczone możliwości zabawy. Każdy zestaw jest sprzedawany oddzielnie i będzie doskonałym prezentem dla dzieci od 3 roku życia.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question