• Zestaw Hot Wheels Arena Goryla

The Symbol : GXP-885907
Wiek Od 4 lat
No goods
270.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Paczkomaty InPost (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

W zestawie Arena Goryla pojazd Mega-Wrex może zmierzyć się z dynamicznym przeciwnikiem Crushzillą który obraca się i zmienia pozycję przy każdym ataku. Atakuj dołączonym pojazdem Mega-Wrex pod różnymi kątami, aby trafić w wyznaczone punkty uderzenia i w ten sposób pokonać bestię, wygrywając starcie. Gdy Crushzilla padnie, wywoła falę demolki, a zarazem salwę śmiechu, gdy zobaczysz jego małe nóżki i bieliznę. Podstawa rusza się i trzęsie, więc możesz poczuć wyjątkowe emocje podczas zabawy. W zestawie są też dwa samochodziki do zmiażdżenia, które możesz ustawić na trybunach. Połącz ten zestaw z innymi i zbuduj całą arenę pełną wyzwań. Zestawy sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • W zestawie Arena goryla jeździsz pojazdem Mega-Wrex i celujesz nim w obracającego się i zmieniającego pozycję potwora Crushzillę, aby go przewrócić i wygrać wyzwanie.
  • Podstawa się rusza, zwiększając wrażenia sensoryczne, które podkręcają frajdę z zabawy.
  • Crushzilla rusza się zależnie od ataku Mega-Wrex odkryj zabawę z każdej strony i niesamowite detale!
  • W zestawie jest 1 pojazd Hot Wheels Monster Trucks Mega-Wrex w skali 1:64 i 2 samochodziki do zmiażdżenia ustaw je na trybunach lub nakarm nimi Crushzillę.
  • Nakarm Crushzillę samochodzikami do zmiażdżenia, a potem wyceluj pojazdem Mega-Wrex w odpowiednie miejsce, aby je uwolnić. (Dodatkowe samochodziki sprzedawane oddzielnie).
  • Połącz Hot Wheels Monster Trucks Arena Smashers Arena goryla z innymi zestawami, aby stworzyć świat pełen kraks, przeszkód i wyzwań. (Dodatkowe zestawy sprzedawane oddzielnie).
  • To doskonały prezent dla dzieci od 4 roku życia, które uwielbiają urządzać efektowne kraksy i zderzenia.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question