• Zestaw BARBIE Dzień nad morzem Mattel

The Symbol : GXP-879994
Wiek Od 3 lat
No goods
265.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Paczkomaty InPost (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

W zestawie Barbie Beach Boardwalk wyobraźnia znajdzie ponad 30 elementów, które mogą nakarmić kolejną historię, w tym lalki Barbie Malibu i Barbie Brooklyn oraz ich szczeniaka. Zainspirowany serialami YouTube Barbie i Barbie On Set zestaw zawiera stoisko z przekąskami z fajnym detalem deski surfingowej oraz kiosk z lodami na kółkach, które naprawdę się toczą! Dzieci mogą zamówić zabawę wraz z ulubionymi potrawami, takimi jak hamburgery, frytki i lody w rożkach, a następnie skorzystać z czytnika kart i karty kredytowej, którą naprawdę można włożyć! Dzięki elementom do opowiadania historii, takim jak aparaty fotograficzne, okulary przeciwsłoneczne i ręczniki, ten zestaw Barbie jest pełen letniej zabawy. Lalki nie mogą stać same. Kolory i zdobienia mogą się różnić.

  • Zestaw Barbie Beach Boardwalk oferuje ponad 30 elementów, w tym 2 lalki Barbie Brooklyn i Barbie Malibu szczeniaka, stoisko z przekąskami, kiosk, modne akcesoria i jedzenie!
  • Dzieci mogą przewracać hamburgery na grillu stoiska z przekąskami i podawać ulubione przekąski, takie jak hamburgery, hot dogi, frytki i frytki mmmm!
  • Rozwiń kiosk z lodami na dwóch ruchomych kołach i otwórz pojemnik, aby wyciągnąć 2 lody w rożkach na zimne smakołyki w upalny dzień!
  • Młodzi przedsiębiorcy pokochają płatności za pomocą czytnika kart i 2 kart kredytowych, które naprawdę można włożyć do maszyny!
  • Ustaw akcesoria, takie jak klapki, saszetki, krem do opalania i nie tylko, na półkach i stojaku, aby jeszcze bardziej bawić się w zakupy!
  • Lalki Barbie Brooklyn i Malibu są gotowe do słonecznej zabawy w strojach kąpielowych i zdejmowanych przezroczystych sarongach w wesołych kolorach!
  • Dzięki tak wielu elementom do opowiadania historii ten zestaw jest doskonałym prezentem dla dzieci w wieku od 3 lat, zwłaszcza tych, które kochają jedzenie i zabawę na plaży!
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question