• Zestaw Asterix 71266 Chata Ahigieniksa

The Symbol : GXP-857004
Wiek Od 5 lat
287.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 20
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Paczkomaty InPost (Pobranie) 25
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Średnia dostępność
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 519338792

Leave your phone

Asterix 71266 Chata Ahigieniksa
Chata może być częściowo otwierana na dachu i jest wyposażona w wiele mebli. Przed chatą Unhygienix i jego żona Bacteria oferują na sprzedaż duży wybór ryb i owoców morza.
Wioska niezłomnych Galów jest domem dla wielu wyjątkowych mieszkańców. Wśród nich jest pobudliwy handlarz ryb Unhygienix i jego żona Bacteria. Unhygienix jest blondynem mocnej budowy i nosi charakterystyczne wąsy. Sam w sobie jest sympatycznym współczesnym, chyba że ktoś kwestionuje świeżość jego ryb. W razie nieporozumień zawsze ma pod ręką rybę do obrony. Chata Unhygienix wyposażona jest w dwa łóżka oraz kominek, stół i drewniane taborety. W kilku koszach ryby i owoce morza są gotowe do sprzedaży.
Z zestawem Asterix: Hut of Unhygienix dzieci mogą zanurzyć się w kolorowym świecie Asterixa i odtworzyć zabawne sceny ze słynnych komiksów. Dzięki nowej chacie fani Unhygienix mają również możliwość rozbudowy swojej galijskiej wioski.

  • 73-częściowy zestaw zabawek Asterix zawiera 2 figurki PLAYMOBIL handlarza rybami Unhygienixa i jego żony Bakterii, chatę Unhygienixa, dwa łóżka, stół, taboret, kominek, kosze, ryby i owoce morza na sprzedaż oraz inne meble. Dach chatki można częściowo otworzyć do zabawy.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question