• Warsztat Spidey Bricolo

The Symbol : GXP-889975
No goods
420.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Smoby Spidey Warsztat Bricolo

  • Duży warsztat Spidey Smoby Bricolo stworzony z myślą o fanach animacji Spidey, uwielbiających kreatywną i konstruktywną zabawę w majsterkowanie.
  • Bogate wyposażenie - stół warsztatowy zaopatrzony w 92 akcesoria, w tym: śrubokręt, młotek, klucze (płaski i nasadowy), kombinerki, imadło, śrubki, nakrętki, pojemniki i półkę do schludnego przechowywania narzędzi.
  • Wiele opcji do rozwoju umiejętności manualnych i zdolności logicznego myślenia - zawiera samochód Spidey'ego do samodzielnego złożenia oraz długi tor do zjeżdżania.
  • Łatwy do przemieszczania - kompatybilny kształt warsztatu sprawia, że zajmuje mało miejsca po złożeniu.

Oficjalnie licencjonowane warsztaty Spidey zostały stworzone przez renomowanego, francuskiego producenta Smoby, który od 1924 roku umożliwia dzieciom odkrywanie tajemniczego świata i zasad konstrukcji, wspiera koordynację ręka-oko, zręczność i motorykę precyzyjną.

Warsztaty od Smoby stanowią trafiony prezent dla tych dzieci, które oczekują ciekawych rozwiązań. Wykonane ze starannością o najmniejsze detale, rozwijają kreatywność i logiczne łączenie elementów konstrukcyjnych.

Smoby to ceniona przez rodziców marka zabawek z Francji, która za priorytet stawia wspieranie zdrowego rozwój dzieci. Renoma marki Smoby została zbudowana na przestrzeganiu surowych standardów produkcji dla bezpieczeństwa zabawek. Wieloletnie doświadczenie i stosowanie wysokogatunkowych materiałów oraz wysoka świadomość ekologiczna potwierdza jej eksperckość. Na różnorodność asortymentu Smoby składają się trwałe i bezpieczne domki dla dzieci, zabawki ogrodowe, jeździki, kąciki zabaw czy zabawki edukacyjne dla niemowląt Little Smoby.

Wiek Od 3 lat
Wymiary Warsztat: 110 x 34 x 110 cm Wysokość blatu: 53 cm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question