• Warsztat Black + Decker Bricolo Ultimate

The Symbol : GXP-889976
406.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 519338792

Leave your phone

Warsztat Black + Decker Bricolo Ultimate realna imitacja stołu warsztatowego

  • Realistycznie emituje odgłosy pracy mechanika, miejsce na wbijanie gwoździ, 95 akcesoriów śrubokręty, młotek, piła, kombinerki, imadło, mechaniczna wkrętarka, samochodzik do samodzielnego zbudowania.
  • Stół majsterkowicza bogato wyposażony jest w: wiertarkę, śruby, nakrętki, gwoździe, płyty konstrukcyjne, linijkę mechaniczną szczypce, klucz do rur, klucz imadło.
  • Zabawka edukacyjna łączy naukę z pełną ciekawych wyzwań zabawę - dołączone autko do samodzielnego zbudowania, co uczy cierpliwości i wzmacnia koncentrację.
  • Warsztaty od Smoby wpływają na rozwój motoryki dziecięcych rączek i jednocześnie zapewniają bezpieczną i radosną zabawę, dodatkowe miejsca do przechowywania zachęcą do dbania o porządek w warsztacie.

Konstruuj, buduj i naprawiaj - wiele akcesoriów, które można dowolnie łączyć, przykręcać, odkręcać (śruby, nakrętki, listewki z otworami), co wspiera koordynację ręka-oko, zręczność i motorykę precyzyjną. Wszystkie narzędzia i elementy konstrukcyjne można z łatwością przechowywać, dzięki dołączonym do zestawu dwóch koszy i dwóch wygodnych skrzydeł jako przedłużenie blatu po obu stronach. Stół warsztatowy Bricolo Ultimate Black + Decker wyróżnia się wieloma akcesoriami, które pozwolą na zabawę przez długie godziny, pobudzając wyobraźnię niezliczoną ilość razy. Zestaw ten jest najlepszym prezentem dla każdego dziecka, które lubi podejmować nowe wyzwania.

Licencjonowane warsztaty Black+Decker stworzone przez renomowanego, francuskiego producenta Smoby, który od 1924 roku umożliwia dzieciom odkrywanie tajemniczego świata i zasad konstrukcji.

Warsztaty od Smoby stanowią trafiony prezent dla tych dzieci, które oczekują ciekawych rozwiązań. Wykonane ze starannością o najmniejsze detale, rozwijają kreatywność i logiczne łączenie elementów konstrukcyjnych.

Wiek Od 3 lat
Wymiary 79 x 34 x 103 cm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question