• Warsztat Black+Decker Bricolo Center

The Symbol : GXP-833548
No goods
378.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Paczkomaty InPost (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Black+Decker Warsztat Bricolo Center

Realistyczny stół warsztatowy z półkami, miejscem na wbijanie gwoździ, z 92 akcesoriami, w tym śrubokręty, młotek, piła, kombinerki, imadło, mechaniczna wkrętarka, samochodzik do zbudowania.

  • Wiele opcji zabawy - realna imitacja stołu warsztatowego z półkami, miejsce na wbijanie gwoździ, 92 akcesoria w tym 7 narzędzi: śrubokręt, młotek, piła, kombinerki, imadło, mechaniczna wkrętarka.
  • Stół majsterkowicza bogato wyposażony jest w wiertarkę, śruby, nakrętki, gwoździe, płyty konstrukcyjne, linijkę mechaniczną szczypce, klucz do rur, klucz imadło.
  • Zabawka edukacyjna łączy naukę z pełną ciekawych wyzwań zabawę, dołączone autko do samodzielnego zbudowania, co uczy cierpliwości i wzmacnia koncentrację.
  • Warsztaty od Smoby wpływają na rozwój motoryki dziecięcych rączek i jednocześnie zapewniają bezpieczną i radosną zabawę, dodatkowe miejsca do przechowywania zachęcą do dbania o porządek w warsztacie.

Zestaw Smoby Black+Decker wyprodukowany we Francji, wymiary 79 x 34 x 103 cm, przeznaczony dla dzieci od 3 lat.

Konstruuj, buduj i naprawiaj - wiele akcesoriów, które można dowolnie łączyć, przykręcać, odkręcać (śruby, nakrętki, listewki z otworami), co wspiera koordynację ręka-oko, zręczność i motorykę precyzyjną. Wszystkie narzędzia i elementy konstrukcyjne można z łatwością przechowywać, dzięki dołączonym do zestawu dwóch koszy i dwóch wygodnych skrzydeł jako przedłużenie blatu po obu stronach. Stół warsztatowy Bricolo Center Black + Decker wyróżnia się wieloma akcesoriami, które pozwolą na zabawę przez długie godziny, pobudzając wyobraźnię niezliczoną ilość razy. Zestaw ten jest najlepszym prezentem dla każdego dziecka, które lubi podejmować nowe wyzwania.

Licencjonowane warsztaty Black+Decker stworzone przez renomowanego, francuskiego producenta Smoby, który od 1924 roku umożliwia dzieciom odkrywanie tajemniczego świata i zasad konstrukcji.

Warsztaty od Smoby stanowią trafiony prezent dla tych dzieci, które oczekują ciekawych rozwiązań. Wykonane ze starannością o najmniejsze detale, rozwijają kreatywność i logiczne łączenie elementów konstrukcyjnych.

Wiek Od 3 lat
Wymiary 79 x 34 x 103 cm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question