• Tor wyścigowy Monster Trucks Turniej Tytanów Hot Wheels

The Symbol : GXP-836058
Wiek Od 4 lat
No goods
251.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 20
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Paczkomaty InPost (Pobranie) 25
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Hot Wheels Monster Trucks Tor wyścigowy Turniej Tytanów

Przekonaj się, kto jest najszybszym i najbardziej nieustraszonym Monster Truckiem na arenie podczas rywalizacji w zestawie Hot Wheels Monster Trucks Tor wyścigowy Turniej Tytanów. W tym zestawie zainspirowanym serią Hot Wheels Turniej Tytanów w YouTube pojazdy Bigfoot i Gunkster robią totalną demolkę podczas zjazdu ze wzgórza. Przejeżdżają po "zgniecionych" autach i przez serię przeszkód, a w końcu przebijają się do jaskini, aby zdobyć upragniony Puchar Tytanów. Pierwszy pojazd, który przejedzie mostem, aktywuje "eksplozję" wyrzucającą rywala i spikera w powietrze. Zestaw składa się, ułatwiając przechowywanie i przenoszenie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Pędź w dół toru w zestawie Hot Wheels Monster Trucks Tor wyścigowy Turniej Tytanów i wygraj Puchar Tytanów, aby móc pochwalić się swoimi umiejętnościami.
  • W zestawie są 2 pojazdy Hot Wheels Monster Trucks Bigfoot i Gunkster - aby od razu można było zacząć rywalizację.
  • Wypuść pojazdy równocześnie i kibicuj im podczas demolki: "zgniatania" aut, "rozbijania" blokady i unikania kłapiących paszczą krokodyli.
  • Pierwszy pojazd, który przebije się przez jaskinię, aktywuje "eksplozję" wysadzającą most i wyrzucającą w powietrze spikera i drugi pojazd. "Wybuch" odsłania też puchar!
  • Zestaw jest inspirowany wyścigami z serii "Hot Wheels Turniej Tytanów" w YouTube i będzie doskonałym prezentem dla dzieci od 4 roku życia.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question