• Tor samochodowy Auta Rajd przez Chłodnicę Górską

The Symbol : WNMAAI0CC030954
Wiek Od 4 lat
310.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Paczkomaty InPost (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 519338792

Leave your phone

Cars Auta Rajd przez Chłodnicę Górską Zestaw

Inspirowany najnowszym serialem Disney+ "Auta: W trasie" wytwórni Pixar zestaw Rajd przez Chłodnicę Górską napędza nowe przygody z pojazdami Zygzak McQueen i Złomek śmigającymi po kultowym mieście. Zacznij podróż w sklepie z oponami Luigiego, gdzie Guido zrobi szybki "przegląd", a potem wpadnij do salonu Romana, aby "odświeżyć lakier" przed wizytą w kawiarni V8 Loli. Zaczekaj, aż podświetlany panel z odliczaniem zmieni kolor na zielony, i ruszaj ku kolejnej przygodzie! Fani serii Auta będą się świetnie bawić, odtwarzając swoje ulubione momenty z serialu i wymyślając nowe opowieści urozmaicone kilkoma konfiguracjami toru. Zbierz wszystkie pojazdy z serii filmowej i serialu, aby przeżywać przygody na wysokich obrotach (każdy pojazd jest sprzedawany oddzielnie w zależności od dostępności). Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Zestaw Rajd przez Chłodnicę Górską Disney Pixar Auta On The Road "W trasie" zawiera kultowe miejsca z ulubionych filmów i seriali oraz podświetlany element i kilka sposobów tworzenia nowych przygód.
  • Dzięki wyrzutni aktywowanej na szczycie kawiarni V8 Loli możesz posłać Zygzaka McQueena i Złomka w trasę. Najpierw naciśnij przycisk podświetlanej tablicy z odliczaniem.
  • Przed podróżą "zmień opony" z pomocą Guido w sklepie Luigiego i "podrasuj lakier" w salonie Romana.
  • Tory możesz ułożyć w różnych konfiguracjach, aby dostosować wygląd miasta, jak chcesz.
  • Wybierz się na wycieczkę po Chłodnicy Górskiej z Zygzakiem McQueenem i Złomkiem dzięki temu idealnemu prezentowi dla fanów Aut od 4 roku życia.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question