• Tor samochodowy Auta Rajd przez Chłodnicę Górską

The Symbol : WNMAAI0CC030954
Wiek Od 4 lat
310.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 20
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Paczkomaty InPost (Pobranie) 25
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Średnia dostępność
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 519338792

Leave your phone

Cars Auta Rajd przez Chłodnicę Górską Zestaw

Inspirowany najnowszym serialem Disney+ "Auta: W trasie" wytwórni Pixar zestaw Rajd przez Chłodnicę Górską napędza nowe przygody z pojazdami Zygzak McQueen i Złomek śmigającymi po kultowym mieście. Zacznij podróż w sklepie z oponami Luigiego, gdzie Guido zrobi szybki "przegląd", a potem wpadnij do salonu Romana, aby "odświeżyć lakier" przed wizytą w kawiarni V8 Loli. Zaczekaj, aż podświetlany panel z odliczaniem zmieni kolor na zielony, i ruszaj ku kolejnej przygodzie! Fani serii Auta będą się świetnie bawić, odtwarzając swoje ulubione momenty z serialu i wymyślając nowe opowieści urozmaicone kilkoma konfiguracjami toru. Zbierz wszystkie pojazdy z serii filmowej i serialu, aby przeżywać przygody na wysokich obrotach (każdy pojazd jest sprzedawany oddzielnie w zależności od dostępności). Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Zestaw Rajd przez Chłodnicę Górską Disney Pixar Auta On The Road "W trasie" zawiera kultowe miejsca z ulubionych filmów i seriali oraz podświetlany element i kilka sposobów tworzenia nowych przygód.
  • Dzięki wyrzutni aktywowanej na szczycie kawiarni V8 Loli możesz posłać Zygzaka McQueena i Złomka w trasę. Najpierw naciśnij przycisk podświetlanej tablicy z odliczaniem.
  • Przed podróżą "zmień opony" z pomocą Guido w sklepie Luigiego i "podrasuj lakier" w salonie Romana.
  • Tory możesz ułożyć w różnych konfiguracjach, aby dostosować wygląd miasta, jak chcesz.
  • Wybierz się na wycieczkę po Chłodnicy Górskiej z Zygzakiem McQueenem i Złomkiem dzięki temu idealnemu prezentowi dla fanów Aut od 4 roku życia.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question