• Robot Nuna

The Symbol : GXP-893115
Wiek Od 8 lat
No goods
244.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 20
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Paczkomaty InPost (Pobranie) 25
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Robot Nuna

Robot-Jeż w pokoju dziecięcym
Sprytny Robot-Jeż, który reaguje na polecenia wydawane klaśnięciami - to Nuna z rodziny robotów Kosmos. Dzięki zestawowi do eksperymentów, dzieci w wieku od 8 lat konstruują robota, który ma wszystko. Dzięki czujnikowi dźwięku jeż doskonale wie, jakie ruchy wykonać. Biega, podnosi kolce a nawet toczy się do tyłu! Świecące diody LED pokazują, w jakim trybie znajduje się Robot-Jeż.

Małe zwierzę skomplikowana technologia!

Ze 172 elementów konstrukcyjnych w tym zestawie możesz zbudować prawdziwego robota, który wygląda jak uroczy jeż. Ten wyjątkowy zwierzak ma wbudowany czujnik dźwięku i jest zaprogramowany tak, aby reagował na twoje klaśnięcia. Klaśnij raz, a jeż zwinie się w kłębek i przewróci. Klaśnij wiele razy, a będzie się toczyć raz po raz, przewracając się raz na każde klaskanie! Zobacz, jak różne wzory klaśnięć instruują jeża do wykonywania różnych sztuczek sprawiają, że jeży się na kolcach, biega w kółko, kręci się i nie tylko!

Zanim zaczniesz bawić się i eksperymentować ze swoim wyjątkowym zwierzakiem, musisz go zbudować! Zestaw zawiera 172 elementy konstrukcyjne do złożenia robota-jeża i zawiera czujnik dźwięku, który znajduje się na płytce drukowanej w głowie zwierzaka. To ten czujnik umożliwia jeżowi poruszanie się zgodnie z twoimi komendami klaśnięcia. Jak prawdziwy jeż, twój robot-zwierzak może biegać i zwijać się w kłębek. Na szczęście jednak czujnik dźwięku umożliwia mu słuchanie i wykonywanie twoich poleceń, zamiast natychmiastowego zwijania się w kłębek, gdy poczuje się zagrożony (jak zrobiłby to prawdziwy jeż). Budując swojego jeża od początku do końca i dobrze przyglądając się wszystkim jego komponentom, zdobędziesz doświadczenie w wewnętrznych mechanizmach mechanicznych, które umożliwiają robotowi poruszanie się w taki sposób, w jaki to robi. Oprócz szybkiego kursu dotyczącego czujników dźwięku dowiesz się również o przekładniach, silnikach i diodach LED (twojemu jeżowi zaświecą się oczy!).

Instrukcja z komiksem!

Pełnokolorowa, 40-stronicowa ilustrowana instrukcja zawiera bardzo szczegółowe instrukcje krok po kroku, jak zbudować robota-jeża, a także wskazówki i wyjaśnienia dotyczące rozwiązywania problemów, aby zwierzę mogło pracować i płynnie się poruszać. Ale instrukcja to nie tylko zestaw kroków montażowych zawiera także kilka interesujących informacji naukowych i zabawnych faktów na temat jeży i bionicznych robotów.

Twój jeż ma również swój własny komiks. Wyrusz na ekscytującą eksplorację archeologiczną z dodatkową ilustrowaną historią, która śledzi losy Toma i Izzy, dwóch dociekliwych młodych naukowców, którzy budują spadającego jeża Nuna podczas wycieczki do Świątyni Gaaa!

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question