• Pojazd Strażak Sam Żuraw poszukiwawczy i ratowniczy 50cm Simba

The Symbol : GXP-840781
Wiek Od 3 lat
No goods
299.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Paczkomaty InPost (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Strażak Sam Żuraw poszukiwawczy i ratowniczy 50cm

Pojazd 2w1: może być dużą ciężarówką bądź można odczepić przód od tyłu i bawić się nimi osobno. Dźwig jest obrotowy i zawiera armatkę ze strzałami wodnymi. Posiada wciągarkę mechaniczną, światło i dźwięk (syrena i silnik). Wewnątrz pojazdu znajduje się schowek na ratowniczy pojazd łazik dla psa Radara, w zestawie figurki i akcesoria. Długość: 50 cm, wysokość ramienia dźwigu po rozłożeniu: 75 cm.

Dźwig Strażak Sam 2w1, służy jako żuraw o długości 50 cm lub można odłączyć kabinę kierowcy, która stanowi niezależny pojazd strażacki z linką do holowania. Z tyłu pojazdu znajdują się wysuwane podnóżki dla stabilnego ustawienia pojazdu oraz schowek na akcesoria. Dźwig jest obrotowy, ramię żurawia można obracać o 360°i można go wysunąć do gigantycznych 75 cm. Ponadto na górze znajduje się armatka wodna, z której można wystrzeliwać wodne strzały z tworzywa sztucznego, co urealnia atmosferę walki z pożarami. Tutaj zintegrowana jest również wciągarka mechaniczna atmosferę walki z pożarami dla dzieci. 

  • BOGATE WYPOSAŻENIE: Pojazd wydaje dźwięki syreny i silnika. M światła i wewnątrz schowek na ratowniczy pojazd łazik dla psa Radara.
  • OBUDŹ W SOBIE BOHATERA: Z tym zestawem Strażak Sam zanurzysz się w świecie bohaterów ukochanej animacji. Poczujesz się częścią odtwarzanych z ekranu akcji ratowniczych.
  • LICENCJONOWANA ZABAWKA: Zabawki Strażak Sam od Simba są dla dzieci powyżej 3 lat. Działa na baterie 3 x 1,5V LR03/AAA (dołączone). Długość: 50 cm, wysokość ramienia dźwigu po rozłożeniu: 75 cm.

Tytułowy bohater, strażak Sam, razem ze swoimi siostrzeńcami i przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienny spokój, wielokrotnie urozmaicają zaskakujące sytuacje i przygody. Oglądanie jego perypetii to bezcenna dawka rodzinnej rozrywki. Ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie. Wszystkie dzieci znają tą postać i lubią wcielać się w jego rolę. Renomowana firma zabawkowa Simba prezentuje wiele zestawów dla dzieci na licencji Strażak Sam, są to oficjalne zabawki sygnowane tą marką. Pozwalają one na wielogodzinną zabawę w strażackie akcje realistyczne niczym wyjęte z bajki.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question