• Pojazd Strażak Sam Jupiter z sezonu 13 serialu

The Symbol : GXP-840780
Wiek Od 3 lat
No goods
231.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 20
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Paczkomaty InPost (Pobranie) 25
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Strażak Sam Jupiter z sezonu 13 serialu

Najsłynniejszy pojazd Strażaka Sama w nowej odsłonie, z obracaną i składaną drabiną, migoczącym światłem, 2 dźwiękami, wysuwanymi schowkami, okienkiem w dachu dla psa Radara, figurkami Sama i Radara oraz masą akcesoriów. Długość: 31 cm.

Najsłynniejszy pojazd Jupiter Strażaka Sama w nowej odsłonie wiernie odzwierciedla pojazd z 13 sezonu serialu. Jupiter wyróżnia obrotowa drabina strażacka, którą można rozłożyć i obracać. Ponadto jest wiele przegródek, w których można przechowywać dołączone do Jupitera przybory strażackie, dzięki czemu można doskonale odtwarzać misje ratunkowe znane ekranu z serii o dzielnym bohaterze Strażak Sam. Dodatkowo Jupiter zaopatrzony jest w dwie wysuwane nóżki, które stabilizują pojazd strażacki podczas akcji.

  • BOGATE WYPOSAŻENIE: Wóz strażacki ma obracaną i składaną drabinę, wysuwane schowki na narzędzia, migoczące światło i realistyczne dźwięki. Na dachu jest otwierane okienko dla psa Radara.
  • WIELE OPCJI ZABAWY: W zestawie znajdują się figurki Strażaka Sama, psa Radara oraz pojazd Jupiter z akcesoriami. Wóz ma wiele części ruchomych, co pozwala na urozmaiconą zabawę w strażaka.
  • OBUDŹ W SOBIE BOHATERA: Z zestawem Strażak Sam Jupiter z figurkami z bajki zanurzysz się w świecie bohaterów ukochanej animacji, poczujesz się częścią odtwarzanych z ekranu akcji ratowniczych.
  • LICENCJONOWANA ZABAWKA: zabawki z serii Strażak Sam od Simba są oryginalne i są przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia. Działa na baterie 3 x 1,5V LR03/AAA (dołączone). Długość pojazdu: 31 cm.

Tytułowy bohater, strażak Sam, razem ze swoimi siostrzeńcami i przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienny spokój, wielokrotnie urozmaicają zaskakujące sytuacje i przygody. Oglądanie jego perypetii to bezcenna dawka rodzinnej rozrywki. Ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie. Wszystkie dzieci znają tą postać i lubią wcielać się w jego rolę. Renomowana firma zabawkowa Simba prezentuje wiele zestawów dla dzieci na licencji Strażak Sam, są to oficjalne zabawki sygnowane tą marką. Pozwalają one na wielogodzinną zabawę w strażackie akcje realistyczne niczym wyjęte z bajki.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question