• Pojazd RC Monster Trucks Hot Wheels

The Symbol : GXP-885634
394.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 20
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Paczkomaty InPost (Pobranie) 25
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Duża dostępność
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 519338792

Leave your phone

Hot Wheels Monster Trucks R/C Rhinomite Mega Transformacja Pojazd Zdalnie Sterowany 1:12

Ścigaj się, rozbijaj i rób kraksy z zestawem Hot Wheels Monster Trucks R/C Rhinomite Mega Transformacja. Ten zdalnie sterowany Monster Truck ma ogromne opony, autentyczne dekoracje i tryb "dynamitu" - przekształca się w przyspieszacz z napędem dla mniejszego Monster Trucka w skali 1:64. Może wystrzelić go na wysokość nawet 90 cm. W zestawie jest jeden pojazd Race Ace w skali 1:64 - przechowuj go na pace większego pojazdu podczas zdalnie sterowanej zabawy. Potem wykonaj transformację dużego auta i wystrzel mniejszy pojazd za pomocą przyspieszacza. Rób epickie sztuczki, takie jak obrót o 360 stopni na dwóch kołach, i mknij z prędkością nawet 9 km/h. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Z zestawem Hot Wheels Monster Trucks R/C Rhinomite Mega Transformacja możesz zostać królem demolki dzięki zdalnie sterowanemu Monster Truckowi w skali 1:12, który przekształca się w przyspieszacz dla dołączonego pojazdu w skali 1:64.
  • Ten zdalnie sterowany pojazd ma układ kierowania gąsienicowego i napęd dwukołowy, dzięki którym jest silny i niezniszczalny. Może jeździć po standardowej domowej podłodze oraz różnorodnych powierzchniach takich jak trawa, ziemia i metalowe samochodziki.
  • Rób epickie sztuczki, takie jak obrót o 360 stopni na tylnych kołach!
  • Przejdź w tryb "dynamitu", przekształcając Rhinomitea w przyspieszacz z napędem, który może wystrzelić Monster Trucka (w skali 1:64) na odległość nawet 90 cm! Zestaw łączy się też z torami Hot Wheels, aby można było śmigać ku nowym przygodom. (Tory Hot Wheels są sprzedawane oddzielnie).
  • W zestawie jest 1 Hot Wheels Monster Truck Race Ace w skali 1:64, który można wystrzelić z przyspieszacza i przechowywać na pace większego pojazdu.
  • Naładuj pojazd w 20 minut za pomocą kabla USB, aby cieszyć się aż 2 godzinami zabawy. Kontroler zdalnego sterowania działa na częstotliwości 2,4 GHz, dzięki czemu nie zakłóca pracy innych zdalnie sterowanych pojazdów - możesz ścigać się kilkoma jednocześnie.
  • Wspaniały prezent dla fanów siejących zniszczenie Monster Trucków Hot Wheels od 5 roku życia i dorosłych kolekcjonerów.
Wiek Od 5 lat
Skala 1:64
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question