• Pojazd RC Monster Trucks Hot Wheels

The Symbol : GXP-885634
409.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Paczkomaty InPost (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Średnia dostępność
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 519338792

Leave your phone

Hot Wheels Monster Trucks R/C Rhinomite Mega Transformacja Pojazd Zdalnie Sterowany 1:12

Ścigaj się, rozbijaj i rób kraksy z zestawem Hot Wheels Monster Trucks R/C Rhinomite Mega Transformacja. Ten zdalnie sterowany Monster Truck ma ogromne opony, autentyczne dekoracje i tryb "dynamitu" - przekształca się w przyspieszacz z napędem dla mniejszego Monster Trucka w skali 1:64. Może wystrzelić go na wysokość nawet 90 cm. W zestawie jest jeden pojazd Race Ace w skali 1:64 - przechowuj go na pace większego pojazdu podczas zdalnie sterowanej zabawy. Potem wykonaj transformację dużego auta i wystrzel mniejszy pojazd za pomocą przyspieszacza. Rób epickie sztuczki, takie jak obrót o 360 stopni na dwóch kołach, i mknij z prędkością nawet 9 km/h. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Z zestawem Hot Wheels Monster Trucks R/C Rhinomite Mega Transformacja możesz zostać królem demolki dzięki zdalnie sterowanemu Monster Truckowi w skali 1:12, który przekształca się w przyspieszacz dla dołączonego pojazdu w skali 1:64.
  • Ten zdalnie sterowany pojazd ma układ kierowania gąsienicowego i napęd dwukołowy, dzięki którym jest silny i niezniszczalny. Może jeździć po standardowej domowej podłodze oraz różnorodnych powierzchniach takich jak trawa, ziemia i metalowe samochodziki.
  • Rób epickie sztuczki, takie jak obrót o 360 stopni na tylnych kołach!
  • Przejdź w tryb "dynamitu", przekształcając Rhinomitea w przyspieszacz z napędem, który może wystrzelić Monster Trucka (w skali 1:64) na odległość nawet 90 cm! Zestaw łączy się też z torami Hot Wheels, aby można było śmigać ku nowym przygodom. (Tory Hot Wheels są sprzedawane oddzielnie).
  • W zestawie jest 1 Hot Wheels Monster Truck Race Ace w skali 1:64, który można wystrzelić z przyspieszacza i przechowywać na pace większego pojazdu.
  • Naładuj pojazd w 20 minut za pomocą kabla USB, aby cieszyć się aż 2 godzinami zabawy. Kontroler zdalnego sterowania działa na częstotliwości 2,4 GHz, dzięki czemu nie zakłóca pracy innych zdalnie sterowanych pojazdów - możesz ścigać się kilkoma jednocześnie.
  • Wspaniały prezent dla fanów siejących zniszczenie Monster Trucków Hot Wheels od 5 roku życia i dorosłych kolekcjonerów.
Wiek Od 5 lat
Skala 1:64
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question