• Muzyczny stolik D J-a

The Symbol : WMFPRI0UC054378
Wiek Od 6 miesięcy
291.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 519338792

Leave your phone

Mali muzycy mogą ćwiczyć zręczność, pląsając do najnowszych hitów Szczeniaczka z Muzycznym Stolikiem DJ-a Ucz się i śmiej! od Fisher-Price. Ta interaktywna aktywizująca zabawka edukacyjna zawiera pianinko z 3 sposobami gry oraz 12 funkcji do ćwiczenia zręczności i 3 Poziomy Nauki, aby dostosowywać zabawę do etapu rozwoju dziecka. Odczep nogi stolika do zabawy na siedząco, a potem przyczep je, gdy maluch będzie gotowy stanąć za konsolą DJ-a!

  • Muzyczny stolik aktywizujący z 3 trybami gry na pianinie, wielokolorowymi światełkami i 12 funkcjami ćwiczącymi zręczność.
  • Ponad 100 dźwiękowych aktywacji: melodie, piosenki, dźwięki i wypowiedzi edukacyjne! Naciskaj 8 klawiszy pianinka, obracaj podświetlaną płytę Szczeniaczka lub naciskaj podświetlaną klawiaturę z cyferkami.
  • 3 Poziomy Nauki wprowadzają kolory, kształty, cyferki i liczenie, przeciwieństwa, literki i pierwsze słowa a to wszystko po polsku!
  • Nagrywanie i odtwarzanie: nagraj wesołą wiadomość, a DJ zremiksuje ją, tworząc oryginalną piosenkę.
  • Pomaga w rozwijaniu zręczności, równowagi i koordynacji, a także wprowadza zasadę przyczyny i skutku idealny prezent dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question