• Mega Warsztat Black+Decker Online

The Symbol : GXP-889965
513.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Kurier inPost (Pobranie) 0
Paczkomaty InPost (Pobranie) 0
Kurier DPD 0
Kurier InPost 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD (Pobranie) 30
The Availability Of Średnia dostępność
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 519338792

Leave your phone

Black+Decker Mega warsztat

Kompletny składany warsztat dla młodych majsterkowiczów z 100 akcesoriami oraz 3 obszarami do pracy: Stół warsztatowy z 6 narzędziami: wiertarką, imadłem, i pojazdem do zbudowania oraz blat z piłą tarczową. Strefa malarza ze zlewem oraz akcesoriami malarskimi oraz strefa hydraulika z rurkami i kolankami hydraulicznymi. 

  • 3 obszary kreatywnej pracy dla małego majsterkowicza: 1. stół warsztatowy z piłą tarczową / 2. strefa malarza ze zlewem z akcesoriami malarskimi / 3. strefa hydraulika z rurkami i kolankami hydraulicznymi.
  • Bogate wyposażenie - kompletny warsztat dla młodych odkrywców z 100 akcesoriami pobudzi smykałkę do majsterkowania, wiertarka, imadło i pojazd do samodzielnego zbudowania.
  • Zabawka edukacyjna wspiera koordynację ręka-oko, zręczność i motorykę precyzyjną, jest łatwy w transporcie, dzięki składanym częściom bocznym i kółkom.
  • Smoby Black + Decker Mega warsztat pozwala wcielić się i poznać świat aż trzech zawodów, z którymi mamy do czynienia na co dzień, różnorodność akcesoriów pozwala na pełną atrakcji zabawę.

Black+Decker Mega warsztat 3w1 od Smoby to spełnianie marzeń małego majsterkowicza i jego opiekunów. Dzięki mnogości opcji i funkcji zabawy dzieci mogą wcielić się aż w 3 różne zawody: hydraulika, mechanika i malarza, a przy tym wspiera kreatywność i rozbudza wyobraźnię. To więcej niż warsztat a centrum zabawy w multizadaniowego fachowca, który jest gotowy do podjęcia się wymagających napraw! Imponująca ilość różnorodnych akcesoriów i dodatkowych elementów urealniają zabawę i zapewniają atrakcyjną zabawę wciągającą na długi czas. Konstruuj, buduj, naprawiaj i wiele więcej! Bardzo duża liczba dodatkowych elementów pozwoli bawić się bez końca Dzieci z entuzjazmem podejmą się zbudować auto według dołączonej instrukcji i będą uczyć się go naprawiać. Ponadto Black+Decker Mega warsztat 3w1 daje możliwość składać rury, poznawać tajniki narzędzi stolarskich i malarskich. Zabawka wspomaga rozwój dziecka na wielu płaszczyznach: rozwija zdolności manualne, uczy cierpliwości i koncentracji podczas wykonywania różnorodnych prac budowlanych i naprawczych. Ponadto rozwija umiejętności społeczne podczas odgrywania zachowań podglądanych u dorosłych. Dzięki uchwytom na posegregowane narzędzia dziecko uczy się również zachowania porządku.

Licencjonowane warsztaty Black+Decker stworzone przez renomowanego, francuskiego producenta Smoby, który od 1924 roku umożliwia dzieciom odkrywanie tajemniczego świata i zasad konstrukcji. Sprzyjają rozwojowi zdolności interpersonalnych i pobudzają motorykę rączek oraz pozytywnie wpływają na wszechstronny rozwój dziecka.

Wiek Od 3 lat
Wymiary 56 x 34 x 103 cm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question