• Łóżeczko dostawne Luna Beige Sand 2 w 1 Lionelo

The Symbol : GXP-879901
No goods
555.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Wielofunkcyjne łóżeczko Lionelo Luna
Gdzie maluch czuje się najbezpieczniej? Oczywiście blisko rodziców. Zapewnienie tej potrzeby jest ważne nie tylko w ciągu dnia, ale też w nocy. Rozwiązaniem może okazać się co-sleeping. Pomaga budować więź z malcem, obniża poziom hormonu stresu i poprawia jakość snu. Jest też niezwykle wygodne dla rodziców - karmienie bez konieczności wychodzenia z łóżka to oszczędność cennych minut, które być może uda Ci się wykorzystać na sen! Ze względu na te korzyści, powstało rozwiązanie 2w1, czyli łóżeczko Lionelo Luna.

Łóżeczko dostawne i wolnostojące
Łóżeczko Lionelo Luna za pomocą pasów mocujących można stabilnie połączyć z łóżkiem rodziców, a opuszczany bok ułatwi dostęp do maluszka. Można z niego korzystać także jako niezależnego łóżeczka wolnostojącego. Wygodny, odpowiednio twardy materac zapewni właściwe podparcie całego ciała, gwarantując spokojny sen. Świetnie sprawdzi się od pierwszych dni aż do momentu, gdy dziecko zacznie samodzielnie siadać lub osiągnie wagę 9 kg. Model w delikatnym kolorze Beige Sand przywodzi nam na myśl piasek i plażę, doskonale wpasowując się do niemal każdego wnętrza.

Bezpieczeństwo i higiena
Łóżeczko Lionelo Luna łatwo utrzymać w czystości. Całe poszycie łatwo zdejmiesz i wypierzesz - to naprawdę bardzo przydatna funkcja. Dzięki niej produkt jest nie tylko higieniczny, ale też bezpieczny, co potwierdza zgodność z normami EN 1130 i 16890. Do tego łóżeczko Luna wyposażono w ściany z siatki, które zapewniają optymalną cyrkulację powietrza.

Łatwość użytkowania
Wysokość materaca można swobodnie regulować na 7 poziomach dlatego łóżeczko Lionelo Luna łatwo dostosujesz do swojego łóżka. Jeśli dziecko ma infekcję dróg oddechowych lub obawiasz się o jego bezpieczeństwo w razie ulewania, możesz ustawić materac pod kątem. To proste rozwiązanie zadba o komfort malucha i spokój rodzica.

Łóżeczko na kółkach
Dużym ułatwieniem są kółka z funkcją blokady i niewielka waga, dzięki czemu łóżeczko Lionelo Luna może wędrować z Tobą po całym domu. Nawet jeśli wezwą Cię obowiązki, maleństwo będzie cały czas obok. Dobrze wiemy, że liczba akcesoriów dla dziecka może czasem przytłoczyć, a znalezienie tego najpotrzebniejszego w danej chwili, często graniczy z cudem. Rozwiązaniem jest pojemny kosz, w którym schowasz wszystko, co chcesz mieć pod ręką.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance
Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Wiek Od 0 miesięcy
Wymiary 97 x 60 x 73-87 cm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question