• Lalka Barbie u lekarza - Zakładamy gips Zestaw Mattel

The Symbol : GXP-783595
Wiek Od 4 lat
No goods
311.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Paczkomaty InPost (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Barbie u lekarza - Zakładamy gips Zestaw

Naucz się troszczyć o innych z zestawem do zabawy Barbie U lekarza Zakładamy gips. Kiedy dzieci bawią się z Barbie, mogą być kim chcą. Teraz mogą otworzyć własną przychodnię! W tym zestawie są lalka Barbie Lekarka (brunetka, ok. 30 cm) oraz 4 miejsca do zabawy: stanowisko medyczne, stół do badań, aparat rentgenowski i sklep z upominkami. Możesz zakładać gips na ręce i nogi pacjentów (lalki sprzedawane oddzielnie) dzięki realistycznej funkcji przygotowywania gipsu (użyj różowej, fioletowej lub białej masy do formowania). Możesz również zrobić bandaże za pomocą specjalnego narzędzia. W zestawie jest ponad 30 akcesoriów do zabawy: 3 pojemniki masy do formowania, gips na nogę, gips na ramię dla lalki Chelsea, para kul, naklejki, zdjęcia rentgenowskie, przedmioty do sklepiku z upominkami i inne ciekawe elementy. Niektóre z akcesoriów mają uchwyty, dzięki czemu lalka Barbie może je trzymać w ręku, by zabawa była jeszcze bardziej realistyczna! Dzieci pokochają niezliczone możliwości wyrażania siebie i opowiadania przeróżnych historyjek! Lalka nie stoi samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. To wspaniały prezent dla dzieci od 4 roku życia.

  • Naucz się troszczyć o innych z zestawem do zabawy Barbie U lekarza Zakładamy gips!
  • Lalka Barbie Lekarka (ok. 30 cm) ze stetoskopem i podkładką jest gotowa na przyjęcie pacjentów, ubrana w uroczą sukienkę w kratkę i biały fartuch lekarski.
  • Barbie może przygotować się na stanowisku medycznym, przeglądać zdjęcia rentgenowskie i badać pacjentów na stole do badań.
  • Gdy pacjent ma złamaną rękę lub nogę, Barbie Lekarka może przygotować różowy, fioletowy lub biały gips za pomocą masy do formowania i odpowiednich akcesoriów. Użyj naklejek, aby ozdobić gips pacjenta.
  • Barbie Lekarka może też wykorzystać masę do formowania, aby przygotować bandaże dla pacjentów za pomocą specjalnego narzędzia.
  • Po badaniu pacjent może odwiedzić kolorowy sklepik z upominkami, gdzie znajdzie prezent lub przekąskę, aby umilić sobie dzień.
  • Niektóre z akcesoriów mają uchwyty, dzięki czemu lalka Barbie może je trzymać w ręku, by zabawa była jeszcze bardziej realistyczna!
  • Doskonały prezent dla dzieci od 4 roku życia, zwłaszcza tych pasjonujących się medycyną i troszczeniem o innych!
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question