• Krzesełko do karmienia FOLDEE Szare Kinderkraft

The Symbol : GXP-885181
328.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 20
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Paczkomaty InPost (Pobranie) 25
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 519338792

Leave your phone

Krzesełko składane jednym ruchem
Oto FOLDEE - składane krzesełko do karmienia, idealne dla mobilnych rodziców oraz do małych mieszkań. To stylowe, mobilne i łatwe w czyszczeniu krzesełko możesz złożyć już jednym ruchem. Chcesz wyjechać? A może Twoje dziecko często zmienia zdanie i lubi jeść raz w kuchni, raz w salonie? Z FOLDEE to żaden problem! To krzesełko do karmienia, zaprojektowane do wygodnego spożywania posiłków. Ma 3 pozycje oparcia i 2 pozycje podnóżka, dzięki czemu maluchowi będzie nie tylko wygodnie, ale także pozwoli mu przybrać prawidłową postawę podczas jedzenia. Tackę, którą można regulować w 3 zakresach od siedziska, w razie potrzeby umyjesz pod bieżącą wodą. Krzesełko wyposażono w 5-punktowe pasy, dzięki czemu maluch będzie zawsze bezpieczny.

Składanie jednym ruchem
Krzesełko do karmienia złożysz i rozłożysz jednym prostym ruchem. Ma kompaktowe wymiary, które ułatwiają przechowywanie krzesełka w domu. Z FOLDEE pora karmienia nigdy Cię nie zaskoczy. Maluch nagle domaga się posiłku? Rozłóż FOLDEE jednym ruchem i gotowe!

Uchwyt do przenoszenia
Uchwyt do przenoszenia oraz niska waga umożliwiają przestawienie krzesełka z pokoju do pokoju. Możesz karmić dziecko gdzie tylko chcesz w salonie, kuchni lub jadalni. Kompaktowe wymiary po złożeniu, umożliwią zabranie FOLDEE w podróż.

Podwójna tacka
Krzesełko do karmienia FOLDEE ma regulowaną, podwójną tackę. Ustawisz ją na jednej z 3 odległości od siedziska, a blat zdejmiesz i umyjesz pod bieżącą wodą. Tacka jest przebadana oraz dopuszczona do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Szeroki zakres regulacji
Łatwo dopasujesz krzesełko do wzrostu swojego dziecka. FOLDEE ma 3 pozycje oparcia, 2 pozycje podnóżka i możliwość regulacji odległości tacki od dziecka w 3 zakresach. Maluch będzie już od początku uczyć się przyjmowania prawidłowej postawy podczas posiłku.

Najwyższa jakość
Duże siedzisko krzesełka wykonano z łatwych w czyszczeniu materiałów. Bez problemu usuniesz z niego nawet najbardziej uciążliwe plamy po posiłku. Krzesełko ma 5-punktowe, regulowane pasy. Pod siedziskiem znajduje się kosz na drobiazgi - np. na mokre chusteczki czy zapasowy śliniaczek.

Wiek Od 6 miesięcy
Wymiary Złożone: 58 x 32 x 71 cm Rozłożone: 58 x 75 x 93 cm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question