• Kojec Willow Grey Concrete

The Symbol : JELEOP0U1004700
No goods
309.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 20
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Paczkomaty InPost (Pobranie) 25
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Kojec Willow pozwala na wydzielenie bezpiecznej przestrzeni do zabawy dla każdego maluszka. Produkt został wyposażony w boki wykonane z przewiewnej siateczki, która nie tylko gwarantuje cyrkulację powietrza, ale również zapewnia dobrą widoczność zarówno dziecku, jak i rodzicowi. Natomiast kształt przypominający głowę misia sprawia, że maluch chętnie spędza czas w środku. Wszystkie elementy konstrukcyjne kojca znajdują się na zewnątrz, dzięki czemu przestrzeń jest w pełni bezpieczna. Dwa boczne wejścia otwierane na zamek sprawiają, że większe dzieci mogą samodzielnie wchodzić i wychodzić z kojca.

 • Duża przestrzeń do samodzielnej zabawy
 • Wzory przyjazne dla dziecka
 • 2 boczne wejścia zamykane na zamek
 • Górne rurki zabezpieczone pianką
 • Solidna, stabilna konstrukcja
 • 4 przyssawki na rogach gwarantujące przyczepność
 • Niska waga
 • Szybkie składanie
 • Montaż i demontaż bez użycia narzędzi
 • Torba podróżna w zestawie
 • Kompaktowy rozmiar po złożeniu
 • Boki z miękkiej i przewiewnej siateczki
 • Łatwy w czyszczeniu materiał

Przestrzeń do bezpiecznej zabawy

Kojec Willow to produkt, który pozwala na wydzielenie bezpiecznej przestrzeni do samodzielnej zabawy. Miękkie boki z siateczki są bezpieczne dla dzieci ćwiczących wstawanie czy stawianie pierwszych kroków. Zapewniają także dobrą widoczność zarówno dla rodzica, jak i dziecka. Rozmiar kojca pozwala na swobodne poruszanie się, jednak wysokie i stabilne ścianki uniemożliwiają dziecku samodzielne wyjście. Kojec zapewnia również czystą przestrzeń do codziennej zabawy.

Wsparcie dla rodzica

Produkt pozwala rodzicowi na wykonywania codziennych obowiązków, podczas gdy maluch bawi się wewnątrz kojca. Łatwy w utrzymaniu materiał sprawia, że wszelkie plamy powstałe podczas użytkowania można z łatwością wyczyścić. Natomiast do złożenia oraz rozłożenia kojca nie potrzeba żadnych dodatkowych narzędzi, a kompaktowy rozmiar i dołączona do zestawu torba ułatwiają przechowywanie. Dwa boczne wejścia zapinane na zamek pozwalają na pełną kontrolę nad przestrzenią suwak znajduje się po zewnętrznej stronie, więc jedynie rodzic może zadecydować o otwarciu wejść.

Boki wykonane z siateczki

Siateczkowe boki zapewniają stałą cyrkulację powietrza oraz gwarantują dobrą widoczność zarówno dla rodzica doglądającego dziecka, jak i dla obserwującego świat maluszka. Miękka struktura siateczki wpływa również na wysoki poziom bezpieczeństwa to doskonała przestrzeń do nauki przewrotów z plecków na brzuszek, raczkowania czy stawiania pierwszych kroków bez ryzyka uderzenia w twarde szczebelki. Natomiast boki przypominające niedźwiadki sprawiają, że dzieci chętnie spędzają czas w kojcu.

Stabilna konstrukcja

Konstrukcja kojca została wzmocniona za pomocą specjalnych stalowych tub o średnicy 2,5 cm, które zapewniają stabilność. Górne rurki zostały zabezpieczone pianką, która minimalizuje ryzyko uderzenia, natomiast wszystkie elementy konstrukcyjna znajdują się na zewnątrz, dzięki czemu dziecko nie ma do nich dostępu. 4 przyssawki umieszczone na rogach gwarantują doskonałą przyczepność na każdym podłożu

Wiek Od 0 miesięcy
Wymiary 127 x 187 x 68 cm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question