• Klocki Zestaw Porsche 70923 Porsche 911 Carrera RS 2.7 Playmobil

The Symbol : GXP-820953
Wiek Od 5 lat
No goods
265.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Paczkomaty InPost (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Porsche 911 Carrera RS 2.7

Pierwszy na świecie samochód sportowy z przednim i tylnym spojlerem, wyposażony w figurki i akcesoria do sportowej wycieczki po krętych wiejskich drogach.

Kto nie marzył o posiadaniu prawdziwego Porsche? Wraz z Porsche 911 Carrera RS 2.7 do gamy PLAYMOBIL dołącza klasyczny, nostalgiczny samochód sportowy. Legendarny kształt misternie zaprojektowanego nadwozia zawiera aerodynamiczne detale i kultowy tylny spojler, lepiej znany jako kaczy ogon. Lusterko wsteczne i reflektory z chromowanymi detalami oraz zakrzywiony napis Carrera z boku nadają temu klasycznemu samochodowi wyjątkową elegancję. Aby umieścić figurki w samochodzie, wystarczy zdjąć dach. Fani mogą również otworzyć bagażnik, aby odsłonić 6-cylindrowy silnik typu bokser. Niezależnie od tego, czy jest to sportowa wycieczka, czy kręta droga wiejską, każda przejażdżka Porsche 911 Carrera RS 2.7 od PLAYMOBIL to przeżycie.
Porsche 911 Carrera RS 2.7 to wyjątkowy model samochodu sportowego, którego nie może zabraknąć w żadnej kolekcji!
Zestaw zawiera Porsche 911 Carrera RS 2.7 w eleganckim limonkowym kolorze ze zdejmowanym dachem i otwieranym bagażnikiem, dwie figurki PLAYMOBIL z koszem piknikowym, kocem, mapą drogową i innymi akcesoriami na niezapomnianą podróż. Dołączona tabliczka kolekcjonerska zawiera najważniejsze informacje dotyczące samochodu sportowego.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question