• Klocki Zestaw Ayuma 70807 Ruiny Bat Fairies Playmobil

The Symbol : GXP-820954
Wiek Od 7 lat
348.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 20
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Paczkomaty InPost (Pobranie) 25
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 519338792

Leave your phone

Ruiny Bat Fairies

Bat Fairies używają ruin jako kryjówki. Tam trzymają skradzione kryształy. Kryształy wnoszą światło do ciemnych wnętrz. Migoczące światło kryształów przenika przez otwory w ścianach ruin. Intensywność światła w ruinach Bat Fairies wzrasta, im więcej części skalnych zostaje zastąpionych przezroczystymi kryształowymi częściami! Świecący moduł wymaga 1 x 1,5 V mikrobaterii (AAA).

Przygody w krainie Ayuma trwają dalej! Ledwie czarodziejski las się uspokoił, nietoperzowe wróżki znów wywołują poruszenie. Tajemnicze istoty ukradły kryształy i zabierają je do swojej kryjówki: ruin Bat Fairies.
Poznaj tajemnicze ruiny. To tutaj mieszkają Bat Fairies ze swoimi zwierzęcymi duchowymi przewodnikami. Wejdź po drabinie na platformę widokową, na której znajdziesz działającą kuszę i teleskop do obserwacji okolicy trzeba uważać na wrogów. Za skałami znajduje się wygodna kryjówka dla dinozaura. Gdy zapada noc, nietoperzowa wróżka może wisieć do góry nogami na obracającym się żyrandolu. Świece, pajęczyna i pochodnie świecą w ciemności.

Aby przeżyć więcej magicznych przygód, połącz ten zestaw z innymi zestawami PLAYMOBIL Ayuma (nr 70799-70809, 70825 każdy sprzedawany osobno)!

Fantastyczna zabawa z aplikacją Adventures of Ayuma
Przenieś się w świat magii na twoim telefonie! Pomóż Leavi, Josy, Elvi oraz pozostałym wróżkom chronić kryształy i las wróżek.
Graj w gry, rozwiązuj zagadki i tajemnice oraz przeżyj magiczne przygody.
Aplikacja Adventures of Ayuma dostępna już od teraz w App Store lub w Google Play . Więcej informacji na temat aplikacji znajdziesz w App Store lub w Google Play.
* Minimalne wymagania systemowe: od wersji Android 9 Pie & od wersji iOS 12.
Więcej informacji na temat aplikacji znajdziesz w App Store lub w Google Play.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question