• Klocki Star Wars 75318 Baby Yoda

The Symbol : GXP-742890
Wiek Od 10 lat
No goods
443.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Klocki Star Wars Baby Yoda 

Zbuduj swój własny uroczy model konstrukcyjny Dziecka z serialu Star Wars: The Mandalorian! Odtwórz autentyczne szczegóły tej popularnej postaci, pieszczotliwie zwanej Baby Yoda. Maluch ma ruchome części ciała głowę, uszy i usta, potrafi też trzymać swoją ulubioną zabawkę gałkę drążka. W komplecie z modelem konstrukcyjnym znajdują się również tabliczka informacyjna oraz minifigurka LEGO Dziecka, które dopełniają całości zestawu. 

Uroczy kolekcjonerski model Dziecka do zbudowania i postawienia na półce! 

Fanom serialu Star Wars: The Mandalorian i konstruktorom LEGO spodoba się możliwość zbudowania tego uroczego modelu Dziecka z klocków, który stanowi wspaniałą ozdobę. 

Zestaw do zbudowania i postawienia na półce LEGO Star Wars 75318 Dziecko sprawi, że wprost się w nim zakochasz. Cechy szczególne tej popularnej postaci, pieszczotliwie zwanej Baby Yoda, zostały wiernie odwzorowane w stylu LEGO. Model ma ruchome części ciała głowę, uszy i usta dzięki czemu może zmieniać wyraz twarzy, a także swoją ulubioną zabawkę gałkę drążka (element jest częścią zestawu) którą może trzymać zupełnie tak jak w serialu Star Wars: The Mandalorian. Uroczy do potęgi Ten zestaw doskonale nadaje się na prezent dla fanów Gwiezdnych Wojen w wieku od 10 lat. Zawiera łatwe do zrozumienia instrukcje budowania, dzięki którym nawet początkujący konstruktorzy LEGO będą czerpać radość podczas kreatywnej zabawy. W komplecie z modelem konstrukcyjnym znajdują się również tabliczka informacyjna oraz minifigurka LEGO Dziecka, które dopełniają całości zestawu. LEGO Star Wars dla wszystkich! Grupa LEGO już od 1999 r. tworzy modele kultowych statków, pojazdów, miejsc i postaci z uniwersum legendarnych Gwiezdnych Wojen. LEGO Star Wars to jedna z najpopularniejszych serii klocków, obejmująca wiele różnych zestawów do zabawy i ustawienia na półce, które zachwycają fanów w każdym wieku. 

  • Fani mogą zbudować własny uroczy model Dziecka (75318) z serialu Star Wars: The Mandalorian model ma autentyczne szczegóły w stylu LEGO, które czynią z niego wspaniałą ozdobę. 
  • Ten zestaw konstrukcyjny jest nowością na listopad 2020 r. i w wierny sposób oddaje wszystkie urocze szczegóły niezwykle popularnej postaci z uniwersum Star Wars. Model ma ruchome części ciała głowę, uszy i usta dzięki którym może zmieniać wyraz twarzy. 
  • W zestawie znajduje się również gałka drążka ulubiona zabawka Dziecka którą można położyć na dłoni modelu. W komplecie są też tabliczka informacyjna oraz minifigurka LEGO Dziecka, które uzupełniają cały zestaw. 
  • Złożony z 1073 elementów zestaw konstrukcyjny LEGO Star Wars będzie rewelacyjnym prezentem urodzinowym i świątecznym lub upominkiem niespodzianką na specjalną okazję dla dzieci w wieku od 10 lat i wszystkich fanów serialu Star Wars: The Mandalorian.
  • Ten zbudowany z klocków model Dziecka ma ok. 19 cm wysokości, 21 cm szerokości i 13 cm głębokości, więc nie zajmuje dużo miejsca, ale mimo to zrobi ogromne wrażenie wszędzie tam, gdzie się go postawi. 
  • Ten zestaw konstrukcyjny nie wymaga baterii, a jego budowanie jest świetnym sposobem na odprężenie się w pojedynkę lub w gronie rodziny i znajomych. Nie śpiesz się więc i baw się dobrze, składając ten fantastyczny kolekcjonerski model Star Wars. 
  • Chcesz kupić ten model miłośnikowi uniwersum Star Wars, który nie ma doświadczenia z zestawami LEGO? Bez obaw. W komplecie są szczegółowe instrukcje z ilustracjami, więc każdy może samodzielnie złożyć ten wymagający zestaw. 
  • W naszej ofercie znajdzie się zestaw LEGO Star Wars dla fanów w każdym wieku bez względu na to, czy wolą odtwarzać słynne sceny z filmów, wymyślać własne historie, czy też po prostu budować autentyczne modele konstrukcyjne, którymi można się później pochwalić. 
  • Klocki LEGO można łączyć i rozdzielać bez wzywania Mocy na pomoc! Spełniają one najwyższe branżowe standardy, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i z łatwością łączą się ze sobą podczas budowania. 
  • Klocki i elementy LEGO są testowane oraz badane na wiele różnych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ten kolekcjonerski zestaw konstrukcyjny LEGO Star Wars spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa światowe i galaktyczne!
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question