• Klocki Harry Potter 76402 Komnata Dumbledorea w Hogwarcie 25

The Symbol : GXP-825668
Wiek Od 8 lat
433.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Duża dostępność
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 519338792

Leave your phone

LEGO Harry Potter Komnata Dumbledorea w Hogwarcie 76402 - zestaw konstrukcyjny (654 elementy)

Czarownice, czarodzieje i mugole w wieku od 8 lat przeżyją mnóstwo przygód w zestawie LEGO Harry Potter Komnata Dumbledorea w Hogwarcie (76402) ze znanymi postaciami, ciekawymi funkcjami i realistycznymi akcesoriami z filmów o Harrym Potterze.

Zaczarowane chwile w słynnych miejscach w Hogwarcie
Kilkupiętrowy model z Hogwartem ma kilka miejsc z wiernie odwzorowanymi detalami z popularnych filmów, które zainspirują dzieci do pomysłowej zabawy. W zestawie jest sześć minifigurek: Harry Potter, Hermiona Granger, Albus Dumbledore, Severus Snape, Argus Filch i madame Pince. Są tu również znane przedmioty, takie jak peleryna-niewidka Harryego, Myślodsiewnia do przechowywania wspomnień, legendarny Miecz Gryffindora, słynna Tiara Przydziału oraz młody Fawkes rodzący się z popiołów. W bezpłatnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO dzieci mogą wyświetlać, powiększać i obracać powstający model, co wzbogaca zabawę w budowanie o wciągający element interaktywności. Zestaw jest też modułowyi można połączyć go z innymi modelami z serii, by zbudować cały zamek Hogwart.

 • Znane miejsca z Hogwartu pełne czarodziejskich przygód!
 • W każdym zakątku tego zestawu z Hogwartem na wielbicieli Harryego Pottera czeka magia i przygoda ze znanymi postaciami, ciekawymi funkcjami i wiernie odwzorowanymi akcesoriami.
 • Cztery czarodziejskie poziomy Hogwartu - zestaw LEGO Harry Potter Komnata Dumbledorea w Hogwarcie (76402) jest pełen funkcji, które zainspirują młodych adeptów magii do zabawy.
 • Popularne postacie - w zestawie jest sześć minifigurek: Harry Potter, Hermiona Granger, Albus Dumbledore, Severus Snape, Argus Filch i madame Pince.
 • Autentyczne przygody - znane pomieszczenia wypełnione są ważnymi przedmiotami z filmów, takimi jak peleryna-niewidka Harryego, Myślodsiewnia, Miecz Gryffindora, Tiara Przydziału i mały Fawkes.
 • Gratka dla prawdziwych fanów - wyczaruj ośmioletniemu lub starszemu miłośnikowi Harryego Pottera magiczny prezent na urodziny, pod choinkę lub bez okazji.
 • Mnóstwo pomysłów na zabawę - ten kilkupiętrowy zestaw ma ok. 39 cm wysokości, 19 cm szerokości i 9 cm głębokości, a składa się z kilku miejsc wypełnionych czarodziejskimi pomysłami inspirującymi do zabawy.
 • Magiczne moduły - model należy do serii modułowych zestawów, które można połączyć, by zbudować znich cały zamek Hogwart. W środku są też trzy losowe płytki z kartami czarodziejów (z 16 możliwych) do kolekcjonowania. 
 • Wciągająca zabawa w budowanie - bezpłatna aplikacja Instrukcje budowania LEGO pozwala użytkownikom oglądać, powiększać i obracać powstający model. 
 • Więcej zaczarowanej zabawy - szeroka gama zestawów LEGO Harry Potter oddaje w ręce młodych czarodziejów, czarownic i mugoli uwielbiane postacie, znane miejsca i magiczne przygody. 
 • Gwarancja jakości - elementy LEGO spełniają najwyższe branżowe standardy jakości, dzięki czemu klocki zawsze do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić.
 • Pewność i bezpieczeństwo - elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa. 
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question