• Klocki Avatar 75573 Latające góry stanowisko 26 i Samson ZPZ 25

The Symbol : GXP-836196
Wiek Od 9 lat
No goods
489.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Paczkomaty InPost (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

LEGO Avatar Latające góry: stanowisko 26 i Samson ZPZ 75573 (887 elementów)

Przygoda i zabawa dzieci w wieku od 9 lat mogą odkrywać świat Pandory oraz tworzyć nieskończenie wiele historii podczas budowania i zabawy zestawem LEGO Avatar Latające góry: stanowisko 26 i Samson ZPZ (75573).

Co jest w pudełku ten zestaw LEGO zawiera pięć minifigurek, figurkę mrocznego konia (Pali), helikopter SA-2 Samson, stację połączeniową na stanowisku 26 oraz scenkę z elementami świecącymi w ciemności.

Baw się lub ustaw na półce dzieci i fani Avatara mogą odtwarzać scenyz filmu, opowiadać nowe historie lub stworzyć dynamiczną dioramę z helikopterem SA-2 Samson latającym nad laboratorium i stacją połączeniową.

Odkrywaj Pandorę zapaleni obrońcy środowiska mogą spędzać godziny na odkrywaniu Pandory na pokładzie futurystycznego helikoptera SA-2 Samson lub na pracy naukowej w laboratorium na stanowisku 26.

Inspirujący prezent helikopter SA-2 Samson ma 11 cm wysokości, 26 cm długości i 24 cm szerokości. Laboratorium na stanowisku 26 ma 16 cm wysokości i 20 cmszerokości.

Trzy broszury z instrukcjami wszystkie zestawy LEGO Avatar oferują trzy broszury z instrukcjami, dzięki czemu przyjaciele lub rodzina mogą wspólnie budować różne elementy modelu.

Powrót na Pandorę ten i inne zestawy z serii LEGO Avatar (sprzedawane oddzielnie) są świetnym pomysłem na prezent urodzinowy lub świąteczny dla fanów filmu i inspirują do zabawy dzieci w każdym wieku.

Wysoka jakość elementy konstrukcyjne LEGO spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu zawsze mają jednolity wygląd, pasują do siebie i za każdym razem można ich z łatwością używać i tak jest niezmiennie od 1958 roku.

Bezpieczeństwo przede wszystkim testujemy elementy LEGO, aby mieć pewność, że każdy zestaw konstrukcyjny z serii Avatar spełnia surowe wymogi bezpieczeństwa oraz jest solidny i gotowy do zabawy.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question