• Gra Zapomniane Morza Portal Games

The Symbol : GXP-844115
Wiek Od 14 lat
249.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 20
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Paczkomaty InPost (Pobranie) 25
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 519338792

Leave your phone

Gra Zapomniane Morza

  • Stańcie za sterami fabularnej gry przygodowej prosto ze stajni Plaid Hat Games (Martwa Zima).
  • Wypłyńcie na zapomniane morza, rozgrywając 5 niepowtarzalnych scenariuszy.
  • Rozwijajcie swoje postacie, stawiajcie wspólnie czoła zagrożeniom, pisząc przy tym własne historie.

Ahoj, kamraci!
Wybieracie się może na szerokie wody? Tylko nie mówcie, że tchórzycie! Ten statek jest praktycznie nowy! No może przeżył jeden czy dwa abordaże, ale z nim jak z winem, a raczej z rumem, hehe. To jak będzie, zaciągniecie się? Pozwiedzamy razem okolice, postraszymy przybrzeżnych wieśniaków, a może i jakiś skarb znajdziemy No to jak, szczury lądowe? Znajdzie się wśród was kilku morskich wilków?

Przygotowanie do rejsu
Zanim wypłyniecie na szerokie wody, uruchomcie darmową aplikację Zapomnianych Mórz na fwcrossroads.com. Na środku stołu połóżcie Księgę Obszarów, a obok niej Mapę. Teraz nadszedł czas, byście otrzymali swoją profesję! Skryba zapisuje informacje w Dzienniku Pokładowym, Ochmistrz pilnuje Zapasów, Cieśla dba o Kadłub statku, a Bosman ma oko na całą Załogę! W pudełku znajdziecie aż 7 różnych postaci, dlatego jeżeli do gry zasiądzie was mniej, niektórzy z was będą musieli wcielić się w kilka ról.

No to płyniemy!
Zapomniane Morza toczą się na przestrzeni kilku rund, które są rozgrywane na kolejnych stronach Księgi Scenariuszy. Każda runda składa się z 3 następujących po sobie faz: Planowania (wybieracie akcje), Akcji (rozpatrujecie akcje) i Końca Rundy (czytacie wpis zamieszczony na stronie scenariusza). W zależności od misji, akcje za każdym razem będą inne. Nie zastanawiajcie się zbyt długo nad ich wyborem, bo Kwatermistrz odmierza czas, a niezdecydowanie grozi buntem i waszą przegraną!

Ahoj, przygodo!
Pokonywanie kolejnych misji będzie wymagało od was wykonania masy testów. Pomoże wam w tym 7 dwunastościennych kości, którymi będziecie rzucać na Polowanie, Nawigację, Celność i inne zdolności. Rozwijanie zdolności i zakopywanie Skarbów pozwoli wam zamalowywać kolejne pola Konstelacji na waszych planszach graczy. To właśnie Konstelacje będą odwzorowywać rozwój waszych postaci, pozwalając odblokowywać specjalne Wydarzenia, co uczyni waszą przygodę niepowtarzalną.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question