• Garaż Strażak Sam Stacja oceaniczna Simba

The Symbol : GXP-840782
No goods
236.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 20
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Paczkomaty InPost (Pobranie) 25
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Strażak Sam Stacja oceaniczna 

Ratunkowa stacja wodna z lądowiskiem dla helikoptera, ze zjeżdżalnią, dźwigiem z siatką, wyrzutnią poduszkowca, figurką Jodie, dźwiękiem i wieloma akcesoriami.

  • ZABAWKI Z BAJKI: Strażak Sam to animacja ze sporą dawką humoru, gdzie tytułowy bohater. Strażak Sam, nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich codziennych dylematów.
  • BOGATE WYPOSAŻENIE: Ratunkowa stacja wodna posiada zjeżdżalnię, dźwig z siatką, wyrzutnię poduszkowca, basen i liczne akcesoria, a na dachu jest lądowisko dla helikoptera. W zestawie jest figurka Jodie.
  • WIELE OPCJI ZABAWY: Stacja oceaniczna ma dwa poziomy, ruchome elementy oraz spójne akcesoria i zdobienia, które są w wodnej tematyce; można zjeżdżać ze zjeżdżalni, czy pływać pontonem.
  • OBUDŹ W SOBIE BOHATERA: z tym zestawem Strażak Sam z figurką z bajki zanurzysz się w świecie bohaterów ukochanej animacji, poczujesz się częścią odtwarzanych z ekranu akcji ratowniczych.
  • LICENCJONOWANA ZABAWKA: zabawki z serii Strażak Sam od Simba są oryginalne i są przeznaczone dla dzieci powyżej 3 lat. Działa na baterie 2 x 1,5V R03/AAA (dołączone).

Tytułowy bohater, strażak Sam, razem ze swoimi siostrzeńcami i przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienny spokój, wielokrotnie urozmaicają zaskakujące sytuacje i przygody. Oglądanie jego perypetii to bezcenna dawka rodzinnej rozrywki. Ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie. Wszystkie dzieci znają tą postać i lubią wcielać się w jego rolę. Renomowana firma zabawkowa Simba prezentuje wiele zestawów dla dzieci na licencji Strażak Sam, są to oficjalne zabawki sygnowane tą marką. Pozwalają one na wielogodzinną zabawę w strażackie akcje realistyczne niczym wyjęte z bajki.

Wiek Od 3 lat
Wymiary 57 x 33 x 34 cm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question