• Garaż Little Smoby Maxi garaż Smoby

The Symbol : GXP-840785
Wiek Od 18 miesięcy
298.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Średnia dostępność
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 519338792

Leave your phone

Little Smoby Maxi garaż 

Super wytrzymały, trójpoziomowy garaż z licznymi atrakcjami min. myjnią i windą. Zestaw zawiera 1 samochodzik i 1 helikopter. Garaż jest łatwy do przenoszenia dzięki rączce, posiada praktyczny pojemnik na samochody.

  • Wytrzymały, trójpoziomowy garaż z licznymi atrakcjami min. myjnią i windą, zawiera autko i helikopter, dodatkowo posiada skrytkę na samochodziki.
  • Wygodne przenoszenie - jego przenoszenie ułatwia wbudowana rączka
  • Bogate wyposażenie - wiele atrakcji: mega rampa do zjeżdżania po 3 piętrach, sekretny właz, dzięki któremu autka znikną, winda, myjnia samochodowa, mostek, stacja benzynowa, lądowisko dla helikopterów.
  • Jakość zabawek Little Smoby - francuska marka od renomowane producenta, który od 1924 roku dba o bezpieczeństwo maluszków i radość dzieci stawia sobie za najważniejszy cel.
  • Wielkość i przeznaczenie - maxi garaż to idealny prezent dla dziecka od 18 miesiąca, wymiary 62x60x43 cm, wyprodukowany we Francji.

Little Smoby to marka zabawek dla niemowląt od renomowanego, francuskiego producenta zabawek Smoby, który od 1924 roku dostarcza wytrzymałe zabawki, które posłużą na lata, odpowiedzialnie wspierają zdrowy rozwój dzieci. Kolekcję Little Smoby wyróżnia stonowana kolorystyka, która działa wyciszająco na układ nerwowy najmłodszych dzieci. 

Ten 3 poziomowy Maxi garaż daje dzieciom wiele możliwości ciekawej i radosnej zabawy i zachwyca swoją różnorodnością. Tutaj na każdym etapie zabawy dzieje się coś niezwykłego. Parking jest też miejscem naprawczym dla samochodów. Pozwoli zadbać o wygląd autek, zupełnie jak w renomowanym warsztacie. Zabawka ta jest idealnym prezentem dla najmłodszych miłośników motoryzacji. Ponadto zaokrąglone kształty i liczne opcje zabawy gwarantują bezpieczną i kojącą zabawę.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question