• Figurka Jurrasic World T-Rex Polowanie i atak

The Symbol : GXP-892137
Wiek Od 0 lat
No goods
246.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 20
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Paczkomaty InPost (Pobranie) 25
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Ta figurka dinozaura Tyrannosaurus rex z Jurassic World ma głowę i dźwięki DOUBLE CHOMP, a także jest wyjątkowo zaprojektowana ze zdejmowanym sprzętem śledzącym i wzorem pustynnego terenu. To świetny prezent dla fanów w wieku od 4 lat. Ożyw dinozaura za pomocą rzeczywistości rozszerzonej! Zeskanuj ukryty kod śledzenia w bezpłatnej aplikacji Jurassic World Facts za pomocą kompatybilnego urządzenia inteligentnego (z systemem Android lub iOS, brak w zestawie), aby odblokować doświadczenia i gry AR! Kolory i dekoracje mogą się różnić.

  • Podwójny Chop! Zabawka z dinozaurem Jurassic World T, rex ma dwuczęściową akcję gryzienia głowy z dźwiękami, co zapewnia ekscytującą zabawę.
  • Wyjątkowy wygląd! Zdejmowany sprzęt śledzący i pustynny teren wyróżniają tę figurkę Tyrannosaurus rex. Ta edycja ulubionego przez fanów gatunku wzbogaci każdą kolekcję.
  • Świetny prezent! Ta ruchoma figurka, mająca około 19 cali długości i ponad 7 cali wysokości, jest gotowa do zagrania w scenach akcji lub wyśrodkowania dramatycznego przedstawienia. To świetny prezent dla fanów w wieku 4 lat i starszych.
  • Połączona gra! Zeskanuj ukryty kod śledzenia dinozaura w bezpłatnej aplikacji Jurassic World Facts za pomocą kompatybilnego urządzenia inteligentnego (brak w zestawie), aby rozpocząć zajęcia i gry w RZECZYWISTOŚCI ROZSZERZONEJ.
  • Wzmocniona zabawa! Dzieci mogą odkrywać tryby termiczne i rentgenowskie oraz grać w gry o tematyce dinozaurów, takie jak Rescue 'N Release Mission i Track 'N Catch Challenge!
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question