• Figurka Jurrasic World Dinozaur Indominus Rex Sound Toy

The Symbol : GXP-892136
Wiek Od 4 lat
231.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 20
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Paczkomaty InPost (Pobranie) 25
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 519338792

Leave your phone

Ta figurka Indominus Rex potrafi atakować z ukrycia jest w tym świetna dzięki aktywowanym przyciskiem światełkom przypominającym kamuflaż na ciele. Drapieżnik wtapia się w leśne otoczenie dzięki kamuflażowi na skórze, a światełka i RYKI sprawiają, że zabawa jest jeszcze lepsza. Ten znany drapieżnik ze świata Jurassic World to gatunek hybrydowy atakujący potężną szczęką, którą kontrolujesz przyciskiem na ogonie. OŻYW dinozaura dzięki rzeczywistości rozszerzonej. Wystarczy zeskanować kod tropiący w bezpłatnej aplikacji Jurassic World Facts App za pomocą kompatybilnego smartfona/tabletu (z Androidem lub iOS, nie znajduje się w zestawie), aby odkryć funkcje i gry w rzeczywistości rozszerzonej. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Atak z ukrycia! Ta figurka Jurassic World Indominus Rex ma unikalny efekt świetlny przypominający kamuflaż przesuwający się po ciele i podkreślający wygląd wtapiający się w dżunglę. Przycisk aktywuje też RYK!
  • Wielka paszcza! Kłapanie paszczą kontroluje przycisk na ogonie dinozaura.
  • Doskonały prezent! Efekty dźwiękowe, świetlne i ruchy sprawiają, że ten dinozaur (53 cm długości) będzie doskonałym prezentem dla fanów Jurassic World od 4 roku życia
  • Interaktywne atrakcje! Wystarczy zeskanować kod tropiący w bezpłatnej aplikacji Jurassic World Facts App za pomocą kompatybilnego smartfona/tabletu (nie znajduje się w zestawie), aby odkryć funkcje i gry w RZECZYWISTOŚCI ROZSZERZONEJ.
  • Zabawa wirtualna! W niesamowitych grach czeka Cię mnóstwo przygód: odkryj tryb rentgena i termiczny, ścigaj i łap dinozaury w różnych środowiskach oraz ratuj je i wypuszczaj w ich naturalnym otoczeniu.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question