• Figurka Jurassic World Tyranozaur Niszcz i pożeraj Mattel

The Symbol : GXP-824299
Wiek Od 4 lat
No goods
243.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 20
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Paczkomaty InPost (Pobranie) 25
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Przygotuj się na fascynującą przygodę wprost ze świata Jurassic World: Dominion. Ta figurka Tyranozaur Niszcz i pożeraj ma 53 cm długości oraz ulepszone ruchy (w tym kłapanie paszczą), ryk i odgłosy ataku, a do tego świetne marmurkowe detale. Naciśnij przycisk na ogonie, aby T-rex ZARYCZAŁ! Unieś ogon, a dinozaur przychyli się, aby podnieść figurki człowieka lub dinozaura mierzące 9,5 cm wysokości. Przesuń ogon w dół, aby połknąć figurki! Potem ruszaj ogonem, aby aktywować dzikie ruchy i dźwięki. Inne figurki są sprzedawane oddzielnie. Ten Tyranozaur to kluczowy dodatek do kolekcji dinozaurów, który umożliwia odtwarzanie kluczowych scen z filmu. OŻYW tego majestatycznego dinozaura dzięki wirtualnej zabawie w rzeczywistości rozszerzonej. Odważ się zobaczyć, jak wygląda PRAWDZIWA zabawa z dinozaurami! Wystarczy zeskanować ukryty kod DNA za pomocą dowolnego smartfona/tabletu, aby odblokować funkcje rzeczywistości rozszerzonej w bezpłatnej aplikacji Jurassic World Facts. Smartfon/tablet nie znajduje się w zestawie. Doskonały prezent dla wielbicieli dinozaurów od 4 roku życia. Kolory, wymiary i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Jurassic World: Dominion wprowadza nową akcję i dreszczyk emocji do świata dinozaurów z tą niesamowitą figurką Tyranozaur Niszcz i pożeraj, który wyróżnia się marmurkowymi detalami, ruchomumi punktami, realistycznymi dźwiękami i niesamowitymi ruchami.
  • Unieś ogon, a T-Rex przychyli się z otwartą paszczą, aby połknąć figurki ludzi lub dinozaurów mierzące 9,5 cm wysokości. Przesuń ogon w dół, aby połknąć figurki! Figurki sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności.
  • Naciśnij przycisk na ogonie tej mierzącej 53 cm długości figurki i poznaj potężny RYK! Przesuwaj ogon, aby sterować figurką i aktywować ruchy oraz dźwięki nawet gdy w szczękach dinozaura znajduje się zdobycz.
  • Unieś ogon, aby puścić figurki ludzi, a potem zacznij zabawę w atakowanie i połykanie od nowa.
  • Pobierz bezpłatną aplikację Jurassic World Facts (Android i iOS) i postaw na PRAWDZIWĄ zabawę z dinozaurami. Znajdź ukryty kod DNA i zeskanuj go za pomocą dowolnego smartfona/tabletu, aby włączyć opcje rzeczywistości rozszerzonej. Smartfon/tablet nie znajduje się w zestawie.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question