• Elektroniczny wózek medyczny

The Symbol : GXP-833621
256.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 20
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Paczkomaty InPost (Pobranie) 25
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 519338792

Leave your phone

Elektroniczny wózek medyczny

W zestawie: butelki, strzykawki, termometr, pudełeczka, nożyczki, pęseta, otoskop, karty pacjenta, stetoskop, młotek neurologiczny. Wózek jest wyposażony w moduł elektroniczny dźwiękowy, który sygnalizuje wezwanie pomocy, bicie serca czy pomiar stanu zdrowia pacjenta. 

Liczne profesjonalne narzędzia do dyspozycji małego lekarza: stetoskop, kroplówka, strzykawka, opakowania po lekarstwach, termometr, nożyczki, pęseta, otoskop, karty pacjenta, młotek neurologiczny. Edukacyjny wózek o realistycznym designie jest wyposażony w moduł elektroniczny EKG z realistycznymi dźwiękami, który sygnalizuje bicie serca, pomiar stanu zdrowia pacjenta. Zabawka jest lekka i zwrotna, łatwo się przemieszcza dzięki 2 kółkom, jest łatwa w prowadzeniu dla mniejszych dzieci, akcesoria można schludnie przechowywać w dołączonej walizce. Zabawki z tradycją Smoby od 1924 r. dostarcza wytrzymałe zabawki, które posłużą na lata, odpowiedzialnie wspierają zdrowy rozwój dzieci, wyprodukowany we Francji.

Dzieci obawiają się wizyt lekarskich, dla oswojenia ich leków warto przygotować ich na kontakt z gabinetem lekarskim i posłużyć się zabawą wykorzystując ten imponująco wyposażony Elektroniczny wózek medyczny od Smoby. Ponadto zabawa tym bogato wyposażonym wózek medyczny pozwala spełniać marzenie dzieci, by leczyć ludzi, przygotowuje młodego lekarza do medycznych wyzwań. Zabawa w lekarza wyrabia w dziecku samodzielność i wytrwałość przy realizowaniu podjętych zadań. Elektroniczny wózek medyczny zawiera wszystko czego potrzebuje młody lekarz podczas leczenia swoich pacjentów. Zabawa w lekarza nie tylko oswaja lęk przed wizytą u pediatry a jednocześnie poszerza zakres wiedzy o pracy medyków. Wózek medyczny od Smoby zaopatrzony jest ekran EKG, na którym mali lekarze mogą monitorować parametry życiowe pacjenta.

Wiek Od 3 lat
Wymiary 31 x 32,1 x 55,2 cm Wysokość rączki od podłoża: 56 cm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question