• Codix, Robot Piatnik

The Symbol : GXP-883591
Wiek Od 8 lat
No goods
244.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price 20
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 20
Paczkomaty InPost (Pobranie) 25
Kurier DPD 25
Kurier InPost 25
Kurier DPD (Pobranie) 30
Kurier inPost (Pobranie) 30
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Codix - Robot dla fanów programowania!
Odkryj fascynujące funkcje Codixa - twojego mechanicznego robota! Zmontuj go i poznaj 5 niezwykłych funkcji: rysowanie, rzucanie, chwytanie, kopanie, wózek widłowy. Umieść wtyki kodujące w otworach koła kodującego i już, więcej nie trzeba! Steruj ruchem Codixa i jego funkcjami by wykonywał różnorodne zadania.

Programowanie nigdy nie było tak łatwe. Codix daje znakomite wprowadzenie w świat programowania. Już podczas montażu można poznać podstawy mechaniki robotów. A kodowanie zadań pozwala na zabawowe poznanie zasad programowania.

Nauka programowania dla najmłodszych
Naucz się programować bez smartfona i komputera! Krok po kroku dzieci składają swojego robota kodującego Codix z ponad 150 części i sterują nim czysto mechanicznie za pomocą innowacyjnego koła kodującego. Wystarczy włożyć małe wtyki kodujące do koła kodującego zgodnie z określonymi wzorami, a Codix zmieni swoją funkcję.

Używając tego zestawu można zbudować w sumie 5 różnych modeli robotów, z których każdy ma swoją specjalną funkcję: Codix gra w piłkę nożną, rzuca piłką do koszykówki, rysuje, chwyta lub może zostać wózkiem widłowym.

Programowanie za pomocą koła kodującego: Codix jest gotowy do użycia!
Jak wygląda wnętrze robota? Jak kontrolować jego ruchy? W jaki sposób można zmienić funkcje robota bez użycia narzędzi, takich jak smartfon i komputer? Ten zestaw pomoże odpowiedzieć na te pytania. Codix to nie tylko robot, ale mały przyjaciel, który ma ochotę na eksperymenty! Po prostu umieść piny kodujące na kole kodującym i zobacz jak nasz Codix będzie reagować. Dzieci szybko odkryją jak działają poszczególne funkcje i jak w łatwy sposób zaprogramować naszego robota!

Instrukcja z komiksem!
Instrukcje w formie komiksu z bohaterami Izzy i Timem w ciekawy sposób wprowadzają dzieci w świat robotów, zawierają ekscytujące podstawowe informacje na temat programowania - od kart perforowanych po programowanie mechaniczne kolejne strony dostarczają coraz więcej ciekawych faktów. Instrukcja nie tylko w łatwy sposób pomoże nam w złożeniu pięciu wariantów naszego Codixa, ale również pokaże co się dzieje w jego wnętrzu. Dodatkowo opisane są wszelkie możliwości zaprogramowania ruchów dla danego wariantu robota.

Motywujące i łatwe wprowadzenie do świata programowania z mnóstwem zabawy.

Zestaw wymaga 4 baterii 1,5 V typu LR03

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question