• CREATOR Klocki 31132 Statek wikingów i wąż z Midgardu 25

The Symbol : GXP-825116
Wiek Od 9 lat
No goods
547.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
Leave your phone

Zestaw konstrukcyjny LEGO Creator 3 w 1 31132 Statek wikingów i wąż z Midgardu (1192 elementy)

Dziewięciolatki i starsze dzieci mogą brać udział w emocjonujących przygodach dzięki zestawowi konstrukcyjnemu LEGO Creator 3 w 1 Statek wikingów i wąż z Midgardu (31132). Zestaw zawiera model tradycyjnego statku wikingów ozdobionego ośmioma tarczami, balistę z miotaczem klocków, krowę i dwa kruki. Umożliwia też zbudowanie ruchomego węża z Midgardu do odgrywania ciekawych scenek.

Trzy zabawki w jednej zachęcają do cudownej, pomysłowej zabawy - fani LEGO będą zachwyceni trzema różnymi zabawkami z tego ekscytującego zestawu 3 w 1 z wikingami. Dzieci mogą złożyć statek wikingów i węża z Midgardu, dom wikingów ze smokiem i zbudowaną z klocków krową, a także wilka Fenrisa i drzewo z ukrytymi klejnotami. Podczas zabawy każdym z modeli można również wykorzystać cztery minifigurki wikingów.

Kreatywna zabawa z zestawem 3 w 1 dla dzieci - zestawy LEGO Creator 3 w 1 dają dzieciom wszystko, czego potrzeba do nieograniczonej zabawy każdy zestaw pozwala zbudować trzy różne konstrukcje. Wszystkie modele są szczegółowe i można je rozkładać na części oraz przebudowywać, więc zabawa nigdy się nie kończy. Wśród wielu zestawów 3 w 1 czekają statki, domy i okręty podwodne.

Trzy zabawki w jednym zestawie z wikingami - zestaw LEGO Creator 3 w 1 Statek wikingów i wąż z Midgardu (31132) zachwyci dzieci modelami statku, domu i wilka Fenrisa

 Nieograniczone możliwości zabawy  - dzieci mogą wybrać jedną z trzech przygód z wikingami. Stoczą walkę z groźnym wężem na statku, zbudują dom wikingów i smoka czy odegrają starcie nordyckiego wilka z czterema wikingami?

Niezwykle ruchome modele  - wąż z Midgardu ma ruchomą głowę, ogon, ciało, szczękę i płetwy, a w przypadkuwilka ruchome są szyja, szczęka i nogi. Dzięki temu dzieci mogą odgrywać scenki, w których wiele się dzieje.

Mnóstwo elementów - statek wikingów jest ozdobiony ośmioma tarczami, a na pokładzie znajdują się balista z miotaczem klocków, zbudowana z klocków krowa i dwa zbudowane z klocków kruki. Dom wikingów ma zaś zdejmowany dach.

Cztery minifigurki -  zestaw zawiera cztery minifigurki uzbrojonych wikingów do odgrywania historii ze statkiem, z domem lub wilkiem.

Satysfakcjonujący model - ten 1192-elementowy zestaw konstrukcyjny pozwala dzieciom w wieku od dziewięciu lat czerpać radość i satysfakcję podczas zabawy w budowanie ze znajomymi lub rodzicami.

Świetna ozdoba - statek wikingów ma ok. 27 cm wysokości, 42 cm długości i 17 cm szerokości, więc będzie ciekawą ozdobą dziecięcego pokoju.

Interaktywne cyfrowe instrukcje - w aplikacji Instrukcje budowania LEGO dzieci mogą przybliżać, obracać i wizualizować cyfrową wersję powstającego modelu na smartfonie lub tablecie.

Wysoka jakość -  już od ponad sześciu dekad produkujemy klocki LEGO tak, aby za każdym razem można je było łatwo rozdzielić .

Gwarancja bezpieczeństwa - klocki konstrukcyjne LEGO spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question